Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a külömbség az Evangelion...

Mi a külömbség az Evangelion 1.11 és a 1. 0 közt? Olyasmit olvastam, hogy az 1. 0 “theatrical” (az én értelmezésemben mozivászonra vitt) míg a 1.11 az otthoni verzió (gondolom a blue-ray-én kiadott verzió) ami gondolom extrákat takar, jól gondolom?

Figyelt kérdés
Eleve a számozott filmek a sorozat rebootjai vagy csak az alap sztori egyezik meg? Illetve ugyan ez igaz a 2.22 és a 3.33-rá is?

2019. júl. 25. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy extra jelenetek vannak bennük, de a filmek második kiadása fel van javítva látványilag, szóval mindenképpen azokat érdemes megnézni.

A Rebuild sztoriban eltér a sorozattól, az első filmben még nem sokban de a másodikban teljesen más irányt vesz. Egy elég széles körben elfogadott teória szerint az Evangelion világa ciklikus és a sorozat, a manga és a Rebuild 3 különböző iteráció.

2019. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, erről a teóriáról meg nem hallotam.
2019. júl. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!