Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor van a TV2-n reklám?

Mikor van a TV2-n reklám?

Figyelt kérdés

A TV2 nem a műsorok közé, hanem rigtig a műsor közepére teszi a reklámokat. Amikor vége van egy műsornak, akkor közvetlenül utána jön a másik, s két műsort mindig az választ el egymástól, hogy "A következő műsorszám megtekintése XX éven aluli nézők számára nem ajánlott." Ez akkor zavar, amikor megnézek egy vetélkedőt, s a vetélkedő után valami olyan műsor következik, ami engem nem érdekel.

A TV2 miért a műsoroknak a közepére teszi a reklámot?



2019. szept. 1. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mikor nincs?
2019. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom mert szimpi az embereknek, hogy nem kell várni a kövire, azonnal jön az, hűdekényelmes! És miért középen van? Mert fix, hogy végig nézik az emberek, mert benne vannak a film/kvízjáték izgalmában és nem szeretnék ezt megszakítani. Így inkább kivárják a reklámot.
2019. szept. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Garott ***** válasza:
100%

Ahogy a 2X-es is írta, ha a műsorok közben van reklám nagyobb eséllyel hagyják ott az emberek, míg műsor közben ottmaradnka a végéig. És ahogy az egyiknek vége, úgy marad, hisz már kezdődik is a következő.


Itt azért érdemes annyit megemlíteni, hogy én nem vagyok egy "nincs tv-m, csak dokut nézek" ember, de eszembe nem jutna RTL-t vagy TV-t nézni. Ha mégis akkor is max felvételről, pont az ilyenek elkerülése miatt.

2019. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha vége a műsornak, s utána jön a reklám, akkor vagy kikapcsolom a TV-t, vagy átkapcsolok máshova. Nem mindig van olyan, egymás után két olyan műsor van, ami engem érdekel.
2019. szept. 2. 18:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Most közvetlenül az Exatlon után következik a 'Pénzt vagy éveket'. A két műsort a "A következő műsorszám megtekintése" választja el egymástól. A TV2 miért az Exatlon közepére teszi a reklámokat? Ha az egyik reklám akkor lenne, amikor vagy a bajnokok, vagy a kihívók mind a 10 játékot megnyerték, akkor a reklám után már csak beszélgetések lennének.
2020. máj. 9. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, mikor szakítják meg a reklámokat műsorral..?? TV2-RTL : ez miatt nézhetetlen. Néha adnak egy filmet és a 3. percében már reklámot nyomnak, hogy szakadnának meg.. Én már legfeljebb felvételről nézem ezen csatornákat, eszem ágában sincs reklámokat bámulni.
2020. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kinek jó, hogy közvetlenül A piramis után van a Ninja Warrior? Engem zavar, hogy az utolsó kérdés előtt van még egy reklám, ugyanis kíváncsi vagyok arra, hogy a piramisban ülő játékos elfogadja-e az ajánlott összeget. Az még érdekel, hogy A piramis két játékosa végül hány forintot visz haza. Ha az utolsó kérdés előtt nem lenne reklám, hanem akkor lenne a reklám, amikor vége van A piramisnak, akkor már nem nézném meg a Ninja Warrior-t, mert az csak ismétlés.
2020. jún. 11. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Látod így nem csak A piramis-ban lévő reklámokat, de ha jól értem a Ninja Warrior-ban lévő reklámokat is megnézed. A kereskedelmi tv-ket csak az érdekli, hányan nézik egyes reklámblokkjaikat.

Sorozatott kb. húsz éve nem néztem kereskedelmi tv-n, mert megöli a hangulatukat a reklám, és azota szélessávú internettel könnyű megnézni a netről őket. Jó filmet soha nem néztem, úgyan ezért is kereskedelmi tévéken. Az már 25 éve letöltöm.

2020. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy a Szerencsekerék is meg a Bezár a bazár is mind a kettő vetélkedő, de a Szerencsekerék most megy a TV2-n, míg a Bezár a bazár ismétlés. A TV2 nem a két műsor közé, hanem a műsoroknak a közepére teszi a reklámokat. A Bezár a bazár olyan későn van, hogy azt legfeljebb hétvégén nézhetem, amikor másnap sehova nem kell mennem.

Ha még a műsoroknak a közepén sem lenne reklám, akkor nem lenne baj, hogy közvetlenül egymás után jönnek a műsorok. Akkor minden ember örülne, hogy ez egy reklámmentes kereskedelmi csatorna. Ha két műsor között van egy reklám, az csak azoknak baj, akik mind a kettőt meg akarják nézni.

2021. júl. 29. 18:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont a legjobb résznél😒
2021. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!