Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Amerikában Andok hegylábánál,...

Amerikában Andok hegylábánál, lezuhan egy gép de nem vagyok benne biztos és hideg van ugy tudom és mivel nincs mit enni ugye elfogyott az étel így egymást megeszik ezt a filemet szeretném tundi címe?

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 22:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Valahol egy csap basebal játékosok vagy nem is tudom lezuhannak andok hegynlábánál vagy Dél amerikában és mivel nincs mit enni így megeszik egymást ezta filemet szeretném tundi valaki ebben tudna segíteni előre is k=oszönöm
2019. okt. 1. 22:19
 2/5 anonim ***** válasza:
"Életben maradtak" a címe. Könyv is van belőle.
2019. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszön=om a választ !!!
2019. okt. 1. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Alive (Életben maradtak) :)
2019. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ jó lenne ha minnél hamab megtundám azt filmet is ez nem híres film csak annyit tudok ,hogy az elején boszorkányokat üldöznek felaksztják egy házaspár odakölt=ozik egy elhagyotott házba és talán a férj edwardnak hívják valami spórákat a falon és attól sproáktol mintd megőrüonek rászoknak orvost játszik edward valmi edward ugy hívják a filmben a pasit vég felgyulad a ház és bennég ez papsa is nem tudom mi a címe a filmnek jó lenne valki tudná
2019. okt. 1. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!