Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nagyon-nagyon keresek egy...

Nagyon-nagyon keresek egy animét. Valaki ismeri?

Figyelt kérdés

Régen néztem, úgy 2008-9 körül az animaxon még mikor fiatalabb voltam, de nem emlékszem a nevére, csak egy kis részletre az animéből. egy csapat ember csatlakozik egy virtuális valósághoz. az elejében azt hiszik, hogy az egész játék, de aztán kiderül, hogy nem, és ott ragadnak. Emlékszem még, hogy az egyik lány karakter nagyon lolinak nézett ki, csupa rózsaszín. Kerestem magát az animét az animax által

akkor vetített animék közt, de sehol sincs.



2019. okt. 5. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Sword art online? Nem emlékeszem az ment- e animaxen, mert egy idő után nem néztem csak neten anime-t. Bocs, ha tévedek.
2019. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos nem tudom melyik animét keresed :/ de írd be a googleba hogy animax 2008 anime lista vagy valami ilyesmit
2019. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
1: A SAO 2013-as anime, az 2008-ban biztosan nem ment sehol
2019. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

DICE esetleg? Igaz, az nem virtuális világban játszódik, de nem tudok másra gondolni.


Az a baj, hogy első olvasásra rögtön rá vágnám, hogy SAO, vagy Log Horizon, de azok mondhatni mostani animék.

2019. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is Sword Art Online, ahogy az első válaszoló mondta
2019. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
5-ös: Elolvastad a kommenteket ember? A SAO 2012-AS anime (korábban 13-at írtam tévesen, de az most mindegy), hogy mehetett akkor a TV-ben 2008-ban az Animaxon? :DDDD
2019. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
6. Jaj elnézését, hogy csak nézem az anime-ket, nem pedig lexikális tudással rendelkezem az összes létező adatról róluk. Nem ment az animaxen, most jól megmondtad. Esetleg akkor a hatalmas tudásoddal fejtsd meg amit a kérdező kérdez. Okoska törp -.-
2019. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Digimon 1. széria. Abban a Mimi nevű karakter volt csupa rózsaszín.
2019. okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

7: Istenkém... Szerinted én minden animét tudok, hogy mikor sugározták? Nem! Csak használom a google-t, mielőtt hülyeséget írtam volna be. Na meg elolvasom a korábbi kommenteket is előtte. Te szemmel láthatólag nem tetted meg. De én vagyok a gonosz okoska -.- csak felhívtam a figyelmet a tévedésekre.


Egyébként fogalmam sincs melyik anime ez, túl kevés infó ez. Az 2008-ban ment az Animaxon azt is jelentheti, hogy sokkal régebbi. A régi animékből pedig nem sokat láttam.

2019. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Digimon

2019. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!