Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a fene idegesítő hang...

Mi a fene idegesítő hang (szignál? ) hallható a Viasat6 reklámjai alatt? Csak reklámok közben, váratlanul és roppant idegesítő. (UPC szolgáltatónál vagyunk, de szerintem a csatornától ered)

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mire gondolsz én is hallgattam. És amúgy a +18as filmeknél van a hang ha megfigyeled. Lett egy szabály vagy mi hogy hang jelzéssel kell jelölni a +18as filmeket.
2019. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Mostmár minden egyes reklám előtt is van. Viasat3.

5 percen keresztül folyton pittyog a tv. Elképesztően idegesítő.

Komolyan inkább megnézem a Tv újságot és ha megtetszik valami film amit játszanak, akkor inkább megnézem neten...

Ha ezt nem hagyják abba akkor mindenki el fog kapcsolni erről a csatornáról... Olyan csődöt csinálnak ezzel maguknak... Reklámok alatt a fejfájás kerülget....

2021. júl. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a Viasaton van, épp a Sony Movie Channel pittyeg a reklámok alatt. Engem is érdekel, mi a szar ez.
2021. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és korhatár nélküli filmet vetítenek vasárnap 2 órakor, szóval nem a +18 miatt van.
2021. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!