Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem lehet megnézni...

Miért nem lehet megnézni online az X-faktor első adását?

Figyelt kérdés
Rtl Most-on próbáltam, onnan leszedték valamilyen érthetetlen okból, csak a 10.12-i adás van fent. Sehol máshol sem találtam, még részleteket sem.

2019. okt. 14. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem szoktam nézni, de ha ez a 9. Évad, akkor elvileg Sorozatbaráton fent van:)
2019. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugyan ez a kérdésem.Mindenhol keresem,de csak a 2. rész van fenn.Írtam az rtl-nek,de még nem írtak :\
2019. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sorozatbarát?
2019. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az idióta RTL Most+ -hoz van köze. Elkezdik bevezetni a prémium verzióját az RTL Mostnak, amin több ideig visszanézhetőek lesznek a műsorok és akár a tv-s premier előtt megtekinthetőek pár sorozat epizódjai. Emiatt van szerintem az, hogy már csak az utolsó epizódokat lehet nézni. Úgyhogy csak a Sorozatbarát marad, vagy torrent oldalak amikre felkerülhet. (NCore-on szintén nincs, csak a 2. adás.)
2019. okt. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2-es és 4-es, tudtok valamit arról, hogy mikor lesz végre elérhető?
2019. okt. 18. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!