Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek van/volt olyan anime...

Nektek van/volt olyan anime karakter /karakterek aki tipikusan "crush" számotokra?

Figyelt kérdés
Emlékszem, egész kicsi koromban mikor ismerkedtem az animekkel még a tv-ben, oda voltam Inuyashert és az idősebb Yugiert.:D Teljesen bevoltam sozva 5-6 évesen, hogy olyan "fiút" szeretnék mint ők. :D

2019. okt. 17. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, van. Az animések többségének általában szokott lenni egy kedvenc karaktere meg egy kedvenc animéje, amely a legjobban megfogta. Gyerekkoromban a TV-ben lévő animéket néztem, mégha elég gagyiak is voltak. Bár a történetre voltam és vagyok kíváncsi, kedvenc karakterek mindig is voltak. (Kiskoromban nem egy emberi kariért voltam oda.)

Most túl vagyok sok elég ismert animén, és vannak nagykedvenc anime karakterek is. Rólam azt kell tudni, hogy egy visszahúzódó, sokáig tömegízléssel rendelkező lány vagyok. Ettől pláne nem gondoltam volna, hogy nem mai mainstream animéért fogok a legjobban rajongani. De megtörtént. A kedvenc karakterem, hát pont azok a tulajdonságok hiányoznak belőlem, ami neki megvan. Sokan nézik azt, hogy kivel jöhetek ki személyesen egy karakternél. Hát teljesen ellentétek vagyunk, és sajnos vannak olyan tulajdonságaim, amivel tudom, hogy az agyára mennék. Nagyon érzelmes, empatikus ember vok, ő ezzel szemben a logikai készségekre támaszkodik. Sajnos nem vagyok az a társasági lény, ő az. Önbizalomhiányos vagyok, ő nem az. És még sorolhatnám... Gondolom, sokan egy Kimi no Todokét vagy egy Natsume Y. féle darabot vártak kedvencnek nálam, mivel a fentebb írt tulajdonságok jellemzőek rám. Az előbbi nem tetszett, az utóbbi tetszett és kedvenc de még mindig csak 2 évadot láttam belőle, igyekszem bepótolni. Visszatérve nincs olyan nap, amikor ne jutna eszembe ő. Elég sok rossz dolgot tett, de egy célért küzdött és olyan emberien volt kivitelezve, hogy nemegyszer volt olyan érzésem, hogy biztos anime karaktert nézzek!? És a számára fontos személyeket szerette és önzetlen volt. Csomó érzelmet kiváltott belőlem ez az anime, valóságos érzelmi hullámvasút volt számomra. Ez az anime fölnyitottam a szememet, hogy nemcsak ami Magyarországon és mindenhol népszerű, csak az a jó, sőt. Ma már nem követem a tömeget annyira, mint régen és a zenei ízlésem is elég nagy változáson esett át. (Sajnos ez nem változtat azon a tényen, hogy több koncertem voltam kint, de ebből csak 1 nyújtott igazán minőségi zenéket és élményt. Miközben a mostani kedvenc bandáim koncertjein nem voltamm kint. Ezen szeretnék változtatni minél hamarabb.)

Tudom kérdező egy kicsit hosszú lett és nemcsak az adott témáról szólt, de hát ez is megtörtént velem az elmúlt 2 évben.

17l

2019. okt. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itachi, Sesshomaru,Byakuya ők voltak a fő "szerelmeim" :D
2019. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:

1.: Hát őőőő... csak nem fanficeket írunk? :D Csak mert visszaközön egy-két szófordulat az ilyen igazi "jóféle" tucat fanfic hányadékok nyelvezetéből. :D M1 majd kinövöd. [Már nem a fanfic írást az okay, hanem az írói stílus teljes hiányát.]

De attól elteknitve hogy erre az édes nyálra kívánom az inzulint: csak az nem hangzott el hogy melyik animeről és melyik karakterről van szó, mondjuk így ezek alapján bármelyik lehet szóval igazából m1 is. :D


Kérdező: Hát mivel ide sanszosan nem 5-6 évesek írnak talán már nem esünk bele 2D-s karakterekbe. [Legalábbis nekem ettől szekunder szégyenérzetem támad az emberiség maradékának nevében is.]

De ha kicsit életképesebben tesszük fel a kérdést -> a legjobb női főszereplőt keressük akkor talán Makise Kurisu-t mondanám. [Steins' Gate] Bár ebbe elég nagy szerepe van magának a sztorinak.

2019. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves #3-as, a kérdés életképes, nem véletlenszerűen tettem fel így, mivel nem az érdekelt, ki szerint melyik a legjobb karakter. Az érdekelt, esetleg a kezdetekben mikor valaki ismerkedett az animekkel, át eltek-e azt az érzést, mikor szinte oda voltak egy adott karakterért. (nyilván gyerekes rajongásban, nem "beleesve")🙃
2019. okt. 22. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú nekem egészen sok van:

One piece- Luffy, Law

Boku no Hero Academia-Deku(kedvenc😍), Denki, Toshinori(vékony változat), Sero

Attack on Titan-Levi

Soul Eater-Soul

Free!-Makoto (főleg ő, olyan édes 😍), és Haru

Lány: Pidge a Voltronból(igen, ez nem vicc😅, bi vagyok, és hasonlít a kiszemeltemre, mindene, még a gesztusai is 😊)


Azt hiszem itt befejeztem 😇 Halii!🤗

17/l

2019. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!