Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A kis Kamillának (Újratervezés...

A kis Kamillának (Újratervezés reality, TV2) mi a betegsége, hogy kifordult a szeme, és ki kell operálni?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom, mindig rossz ilyenről hallani. Nem is mutatják a kislány arcát. Lehet, hogy nem jó a kategória, ahol kérdezem, de hátha idetéved valaki, aki tudja, esetleg ismeri a családot. (Nagykarácsony)

2019. nov. 15. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ugyan arról beszélünk akkor neuroblasztómája (agydaganat egyik formája)volt neki. De nem rég sajnos elhunyt a kislány.
2019. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:(((
2019. nov. 15. 17:53
 3/6 A kérdező kommentje:

Mélységesen felháborít, hogy a kislány már október végén meghalt, és még ma is láttam előzetest a következő adásból. Mintha élne.

MIÉRT NEM LEHETETT A SZÜLŐK GYÁSZÁT TISZTELETBEN TARTANI ÉS AZ ELŐZŐ HETI ADÁST TÖRÖLNI TV2?!!!!!!!!!!!

2019. nov. 17. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikket!
2019. nov. 17. 23:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Még annyit neked cserébe (sajnos egész héten úgy néztem a műsort, hogy nem tudtam, hogy meghalt Kamilla), Puzsér Facebook-oldalán írt egy bejegyzést, amivel kivételesen egyetértek. :( Ha gondolod, olvasd el. Több, mint 1500 komment érkezett az írására.
2019. nov. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!