Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki volt ez az X-faktoros...

Ki volt ez az X-faktoros versenyző?

Figyelt kérdés

Ha megmondom, melyik egykori X-faktoros versenyző lesz a fellépő az iskolai bulinkon, akkor nyerhetek, kérlek segítsetek!

Ennyi útmutatót adtak a szervezők:

“Már egyszer megtalálták benne azt a bizonyos X-et, és egészen a döntőig jutott pár évvel ezelőtt!”

Szerintetek?



2019. nov. 15. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Muri Enikő?

A korábbi (legelső) szériában már indult egyszer, aztán egy évvel később visszament, és 2. lett. Az, hogy “a döntőig jutott”, nem biztos, hogy egyenlő azzal, hogy megnyerte.

2019. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha "már egyszer", akkor az nem azt jelenti, hogy 2x! :)


Mindenkiben megtalálták már 1x, aki eddig bekerült a műsorokba, sőt a mentorházba, sőt! a táborba!

Bennük mind volt valami tehetség, az a bizonyos X!


Melyik város, melyik iskola?

2019. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez kb bármelyik top3-as versenyző lehet. :) Kicsit le van szűkítve a kör, de a döntőt 3-an szokták megnyitni, én asszem :)
2019. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*szóval ebből nem lehet még egyértelműen kitalálni, de egyébként tényleg, melyikük lakhat közel ahhoz, ahova te jársz, bár az se feltétlen fix, hogy nem az ország másik végéből fog valaki érkezni éppen.


Tehát ez egy olyan info volt lehet hogy sz0patásból, direkt, ami nem hordozott információt, vagy nemigazán; tehát direkt nem volt egyértelmű; vagy véletlenül, de ha többet mondott volna, gyakorlatilag elszólta volna magát; és ők pedig meglepetést akarnak.

2019. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tényleg rengeteg a lehetőség, ezért is fordultam ide.

Budapesti iskolába járok, szóval szerintem ez sem szűkíti le túlzottan az esélyesek számát:/

2019. nov. 16. 15:26
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem Muri Enikő.. :/ de annyi segítséget kaptunk, hogy FÉRFI

Kérlek segítsetek!

2019. nov. 17. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Segítenénk, ha lenne bármi információ, de nem mondasz semmit, így meg akárki lehet.
2019. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezt úgy mondod most, mintha nem írtam volna le, hogy ez minden, amit nekem is mondtak, de sebaj :D

Kitaláltam és megnyertem, Gulyás Roland volt a megoldás

Köszönöm mindenkinek, aki próbált segíteni!

2019. nov. 24. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam segíteni, és bár leírtad, amit tudsz, de ezek nem érdemi információk.

Mintha azt mondanám, hogy találd ki egy város nevét, és kapsz oda egy nyereményutazást. Az infó: ami segíthet: van egy templom a főtéren.

2019. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ennyiből nem találtad ki, az hótziher.

Vagy volt 15 tipped, és az egyik bejött.

2019. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!