Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Tévék, tévéműsorok

A kérdés

Nektek mi a véleményetek a hacsi, a leghűségesebb barát című filmről?

Tegnap néztem meg, és annyira megérintett. Sírtam is rajta kb. Fél órát. Egész nap ez járt a fejemben, és nem tudtam mást normálisan csinálni.

nov. 15. 19:30  Privát üzenet  

A válasz
Undorító kiforgatása és ellopása az eredeti, japán történetnek.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 15. 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hacsi a leghűségesebb barát?
Tudtok olyan filmeket mint a Hacsikó: A leghűségesebb barát?
Tudnátok ajánlani megrázó filmeket?
Mi a címe annak a zenének ami a Hachiko - A leghűségesebb barát c. filmben gyakran megy?
A Hacsi a leghűségesebb barát című filmben, az a kutya is meghalt aki játszotta hachiko-t?
Holnap (pünkösd hétfő,2013, 05,20. ) mikor és melyik csatornán fogják adni a Hachi-a leghűségesebb barát c. filmet?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Tévék, tévéműsorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!