Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mostani X Faktorban az...

A mostani X Faktorban az Andor szerintetek is meleg?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Facebookján van olyan kép, amin egy lánnyal van, talán csókolóznak, vagy ilyesmi. Kb egy hete néztem meg, nyilvános kép volt.


Szerintem mónem meleg, csak nem egy átlagos srác, ami tök jó.

Egyedi, van stílusa.

Ahogy meg a műsorban kinéz, vagy a képeken, azt stylist adja rá, mondjuk szerintem rhadt jól állt neki az a sárga kockás cucc.

Nagyon jó pasi.

2019. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem a kinézete miatt hanem ahogy így beszél

Amúgy az összes pali így néz ki aki szembejön vel az utcán

2019. nov. 18. 11:36
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Én senkit sem látok így öltözni, mondjuk nem vagyok pesti, ott lehet van ilyen az utcán.


De hogy beszél? Nekem semmi furcsaság nem tűnt fel a beszédstílusában.

2019. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem

Ezt honnan veszed?

2019. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mi is ezt beszéltük barátokkal, aztán kitudja lehet csak nőies
2019. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Azért mert valakinek vékonyabb a beszédhangja és ad a külsejére, extrémebben öltözik, már egyből búza?!

Abból amit a tv-ben látunk belőle, nem lehet 100%-osan megállapítani. Nem ismerjük, nem látjuk, tudjuk, hogy kivel mit csinál a hálószobájában. Én amúgy nem is vagyok rá kíváncsi. Az x-faktorban inkább a hangja érdekel, mint a szexuális szokásai.

Bennem eddig fel se merült, hogy búza lenne, csak itt olvasok ilyen kérdéseket. Szóval szerintem nagyobb az esély, hogy nem az.

2019. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Én nem értem, miért tűnne nőiesnek, elég mély hangja van, nem affektál beszéd közben, teljesen normálisan, nyugodtan és tisztán beszél szerintem. Az öltözködését illetően csatlakozom az első válaszolóhoz, abból hogy stílusosan és egyedien öltözködik, nem következik az, hogy meleg.


Szerintem amúgy nagyon karakteres az arca és szép vonásai vannak, de ez teljesen szubjektív.


Szóval nem állítom hogy biztos nem meleg, mert ezt nyilván rajta és pár emberen kívül nem senki nem tudhatja (meg nem is annyira fontos), de szerintem ilyen dolgokból, - hogy hogy öltözködik és beszél- levonni a következtetéseket azért kicsit meredek. Egyébként meg van egy csomó kategória a melegen és heteron kívül,

úgyhogy...


(Btw én ugyanúgy (ha nem még jobban :P) kedvelném, ha meleg lenne :D)

2019. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem pont ezért gondolják, amit te is írtál, mert nagyon szép vonásai vannak.

Egyébként tényleg modorosan énekel, de nekem így is ő a kedvencem.

Egyéniség.

2019. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
45%
Egyértelmű hogy meleg :D lesül róla teljesen. A beszéde, a mozdulatai, a képei, na meg hogy azt irogatják neki hogy "hercegnő" "queen" "királynő vagy" meg hasonlók. Kicsit undi :D aztán tamadjanak a fanok xD
2019. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tamad senki, mert amit irsz, az csak egy velemeny, nem pedig teny.


Ami undorito, az sokkal inkabb a homofobia, mint egy 16 eves srac, akirol semmit nem tudsz.


Amit irogatnak neki..... Ezt jobban at kellett volna gondolni, mert igy eleg csunya ongolt lottel! Attol valaki meleg, mert ezt irjak neki??? Ember... Ha rad azt irjak, ertelmi fogyatekos vagy, akkor az vagy? :D

2019. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!