Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én utálom az X faktort?

Csak én utálom az X faktort?

Figyelt kérdés

Valahogyan engem sose vonzott ez a műsor, nem találtam benne semmi érdekeset ami miatt megérné nézni. Soha egyetlenegy jelenetet sem láttam belőle.. Facebookon láttam belőle egy két képet, mert állandóan azt posztolgatják. Amikor ezt elmondtam egy barátomnak nagyon meglepődött és azt állította, hogy náluk a családban mindenki nézi és rajtam kívül senkit nem ismer aki ne rajongana érte.... Én nekem nincs azzal semmi bajom, hogy más szereti csupán nem értettem mit lehet azon szórakozni.. De ugyanez a helyzet a való világgal meg a többi hulladék műsorral is... Azt veszem észre, hogy körülöttem mindenki erről beszél én meg egy jelenetet nem láttam ezekből soha...


Megkérdezték páran, hogy nekem mi nyújt szórakozást akkor a tv-ben vagy mit szoktam nézni... Elmondtam, hogy én nagy horror fan vagyok és az ilyen filmek nézése közben tudok kikapcsolódni... Ekkor meg azt vettem észre, hogy full id*ótának néztek, de páran meg is jegyezték, hogy beteg vagyok....


Tényleg velem van a baj és csak én vagyok így ezel? 😬



2019. dec. 15. 00:37
1 2
 1/11 meszike91 ***** válasza:
100%
nem
2019. dec. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik éve nem nézem. Régen, amikor indult még jó volt. De mára csak egy gagyi show műsor lett, nem tehetségkutató.
2019. dec. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Én betiltanám a rap "zenével„ együtt
2019. dec. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj.

Maga a műsor elég megjátszott,de vannak benne elég jó énekesek és előadások.

Ezt kár tagadni.

2019. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Sose néztem. Én is inkább a krimiket, horrort,thrillert preferálom,meg néhány dráma esetleg. Ha beteg hangulatom van,beteg filmeket is nézek. Nem szeretem a vígjátékokat sem,és sosem értettem mitől vicces egy sorozat is (Jóbarátok kategóriák). A stand uptól is hülyèt kapok. Párom szerint fura vagyok. Más sem érti. De ez van. Nem vagy egyedül.

31/n

2019. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
undorító, az elején még nézhető volt de amikor volt Stone meg jimmy fia krisztián azóta nagyon ótvar
2019. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Végre vége az évadnak.Nálunk is mindenki azt nézi,mivel szombat este megy felhúzok a szobámba nézek vmi jó filmet.
2019. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig is trágya volt. A kezdettől fogva. De lehet, hogy ez csak azért van, mert alapból kiütést kapok a "tehetségkutató" műsoroktól.
2019. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem utálom, hanem konkrétan leszarom.
2019. dec. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első 2 fordulót néztem. Nem érdekelnek ezek a gagyi popsztárok, még úgy általában a tv műsorok. Ha nézek valamit akkor az ismeretterjesztő vagy hirműsor. Totál agymosás az egész gagyi kereskedelmi tévézés és csak butítják az amúgy is sötét embereket.
2019. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!