Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a 2020-as...

Mit gondoltok a 2020-as X-faktorról? Szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és úgy döntöttem hogy én is fogok jelentkezni ugyanis szerintem esélyes vagyok. Irjatok pár dalt hogy mit hallgatnátok meg tolem szivesen. Már van kb 10 dal amit viszek majd a castingra de azért szivesen meghallgatom amiket írtok. Ja és ha tovabb jutok akkor itt értesitelek titeket rola.

2019. dec. 22. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csapnivaló lesz, ahogy az elmúlt pár évad.

Sajnos az Xfaktor már nem is igazán tehetségkutató. Arról szól, hogy nagyon béna előadókat behívnak és megszégyenítenek az előválogatókba. Ez a fő attrakció, a tényleges válogatás versengős rész már csak mellékterméke az egésznek. Valamint nem elég jónak lenni oda. Az is kell hozzá, hogy úgy lássák hogy téged mint előadót jól el tudnak adni terméknek, hogy utána 1-2 hónapig futtassanak, majd eldobjanak. Ez a tv-s tehetségkutató mára már nagyon alja kategória lett.

2019. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd át plazma nagysikerű számát és add elő nyalni tudsz címmel. A feminizmus jegyében instant nyerni fogsz
2019. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sepultura - roots. szerintem nagyszeru valogatos dal lehetne belole
2019. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát... én nem lépek fel benne, szóval biztos jó lesz😂
2019. dec. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nem csak a tehetségkutatók ilyenek. Volt egy ilyen verseny, nem is tudom mi volt a neve, ahova különböző országokból meghívtak tehetséges embereket, pl. énekes, zongorista, stb és az a lényeg, hogy meghívtak egy tehetséges énekes srácot is, de úgy, hogy már el is döntötték, hogy ő fogja megnyerni, de persze arról nem szóltak annak a srácnak(inkább hazudtak), hogy egy olyasvalakit is meghívtak a versenybe, akit ő jól ismer és amikor kiderült, hogy ő is ott van, akkor ez a srác kilépett a versenyből, mert nem akart ellenne versenyezni és persze kivel basztak ki? Természetesen azzal, akit ő ismer. Undorítóak már ezek a tehetségkutatók meg az összes többi ilyen szutyok. Azt is olvastam, hogy még az AGT-ben volt egy lány azthiszem, akit Simon vagy ki csak azért vágatott ki a műsorból, csak mert nem talált el 1-2 hangot egy nagyon nehéz dalban. Nevetséges.


Szóval ha ilyen helyre akarsz menni kérdező, akkor csak tessék.

2019. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
De nem éri meg. Manapság jobban jársz ha magadtól próbálsz híres lenni, mert az ilyen műsorok már csak viccet csinálnak belőled. Nehéz, de nem lehetetlen.
2019. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!