Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » RTL MOST+-t hogy lehet igènyel...

RTL MOST+-t hogy lehet igènyelni telefonon?

Figyelt kérdés
Elvileg a vodafonetol kapnom kéne emailt de nem kaptam,nyilvan vodafoneos vagyok,hogy tudom igényelni?

2019. dec. 28. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá UPC tévéelőfizetés is olyan csomaggal, ami tartalmazza az RTL Klubot.
2019. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A múltkor meg akartam nézni a neten a Házasodna a gazda és az Isten veled Magyarország című sorozatokat. Akkor szembesültem vele, hogy lekódolták a netes oldalt. Nagyon jó. Akkor ezt sem nézzük meg.....de politikát, reklámot, ökörséget sem nézünk a tv-ben, mert az embernek ilyenekre szerintem teljesen fölösleges időt szánni.


Írtsm a upc ügyfélszolgálatnak, hogy kódot kérjek. Erre azt válaszolták, hogy mivel csak analóg tv előfizetésem van náluk, ezért nem vagyok jogosult az RTL Most+ kódra. Eggyel több ok, hogy most már még annyi tv-t se nézzek, mint eddig.


Évek óta, de ha azt mondom, hogy talán már évtizedek óta nem vetítettek egy normális, érdekes, izgalmas filmet az egész tv-ben, akkor asssszem, hogy jól leírtam az tv-s "dologról" a véleményem.


Az ismeretterjesztő, zenés csatornákon kívül alig van valami nézhető a tv-ben. Nem is értem azokat az embereket, akik több száz ezrekért vesznek maguknak lapos tv-ket.....mondjuk ez az ő dolguk.

2019. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem is értem azokat az embereket, akik több száz ezrekért vesznek maguknak lapos tv-ket."


Elhiheted, hogy nem a tv csatornák miatt veszik az emberek a drága tévéket. Ott vannak a videojáték konzolok, a streaming szolgáltatók (HBO GO, Netflix, Amazon Prime, stb), amik mind kinálnak 4K tartalmakat. Nem a 480p, max elvétve egy-két HD tartalmat adó tv csatornák miatt vesznek az emberek 100+ centis 4K tévéket. Abban viszont egyetértek, hogy a mai világban már semmi létjogosultsága nincs a tv adóknak.

2019. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a nagyméretű tévéket nem azért veszi a nagy többség, hogy Netflixezzen meg játsszon rajta, hanem tévénézéshez. Az oka pedig az, hogy miközben a képernyőméret egyre nő, az ár nem nő vele arányosan, hanem stagnál, és szolgáltatásaiban tudja ezeket a funkciókat, de nincsenek kihasználva. Ma egy havi átlagbér feléből már lehet venni egy ~100-130 centis tévét, amin aztán megy az RTL Klub meg a TV2. Ez a nézettségi adatokból is látszik. Sok esetben pedig mindkettő SD-ben, mert az előfizetett csomag nem tartalmazza HD-ben.


Még emlékszem amikor kb. 10 évvel ezelőtt a szomszédom vett egy akkor nagynak számító ~80 centis lapostévét és mivel nem technikai zseni, áthívott, hogy állítsam be neki. Akkor még a TV2 és az RTL Klub 4:3-ban sugározott, na most a szomszédnak beállítottam, hogy megfelelő képaránnyal menjenek a csatornák. Ekkor szembesült vele, hogy a 4:3-as adás nem tölti ki a képet, ha megfelelő arányokkal nézi. A megoldás az volt, hogy úgy állítottam be, hogy kielégítsem a vágyait, hogy 14:9 arányban ment az adás, hogy ne vágja le a kép teljes tetejét, de kitöltse a képernyőt. És élvezte, hogy a 80 centis tévén torz képet nézhet, de neki már nagyméretű lapostévéje van. :D


Az HBO Go-n egyebekben én még szerintem nem láttam 4K tartalmat, a Netflix bár gyorsan fejlődik, még mindig alacsony a magyarok számára elengedhetetlen szinkron arány, a Prime Video-n meg jóformán nincs is lokalizált tartalom még feliratosan is ~10 sorozat érhető el, amúgy minden más eredeti nyelven mondjuk angol felirattal érhető el. Ráadásul, ha összeadjuk, hogy mindháromra előfizetünk, már 7000 forint felett vagyunk, de ha csak az első kettőre is már 5000 forint. Ebből már bármelyik szolgáltatónál kijön egy 130 csatornás tévécsomag. Persze tudom vannak olyan megoldások, hogy osszuk meg a többképernyős előfizetést és biztosan 30 éves kor alatt ez jó buli, de ezt is kevesen csinálják.


Összességében az RTL Most+ akkor lehetne egy értelmes tartalom, ha önállóan is előfizethető lenne mondjuk havi 1000 forintért, és ezért nem kellene reklámokat nézni benne. Mai formájában csak annyi a cél vele, hogy a műsorelosztók torkán lenyomják az RTL-csatornák áremelését.

2019. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!