Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Leírnátok, hogy az ÉNB casting...

Leírnátok, hogy az ÉNB casting hogy zajlik pontosan? És ha bejutottam adnak lakhatást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Üdv. Gondoltam rá, hogy jelentkezek az Éjjel nappal budapestbe, érdekelne, hogy hogyan zajlik a casting pontosan és részletesen. Olyan válaszoló válasza érdekelne, aki volt castingon és tovább jutott vidéki vagyok kb 300 Km-re Pesttől, van kocsim szal nem akadály, de lakhatást kaját tényleg biztosítanak? A helyszínen kiderül ha továbbjutottam, vagy telefonom csörömpölnek? Köszönöm és Buék. Csak normális, témában jártas válaszolók válaszoljanak, nagyon köszi. Ezzel kapcsolatos priváokat is szívesen fogadok. mindenkinek.

2020. jan. 1. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Beküldenek egy szobába ott lesz a producer egy kanapén, oda térdelsz elé...
2020. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmes, témában jártas, tapasztalt emberek válaszát kértem.. kétszer is kihangsúlyoztam! De azért köszönöm, hogy vetted a fáradtságot.
2020. jan. 1. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeren sére nem voltam ilyenen. De gondolom kellő primitívséggel (vagy inkább IQ hiánnyal) megáldott személyiség feltétel. Nézz csak meg egy részt belőle és látszik, hogy épeszű ember nem játszana el ilyen gyökér karaktereket nulla realítással.


Egyébként az 1. Válaszoló sem mond hülyeséget. Mai napig létezik a szereposztó dívány, nem csak színészi/vagy színész jellegű munkáknál, hanem sok más pozícióért is...

2020. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as! Köszönöm a válaszod. Tudom és tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, sőt mitöbb a vetkőzésre is felkészültem. Nyílván ízlés kérdése a sorozat, de a kérdésem nem egészen, sőt egyáltálán nem ez volt. Az első válaszolóval sincs problémám, tisztában vagyok tehát vele, hogy lehet, hogy igaza van, de ezt azért szebben is megfogalmazhatta volna, kellő körítéssel :D

Köszönöm a válaszokat ;)

2020. jan. 1. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy biztosítanak lakhatást, kaját. Te kapcsolatok nélkül legfeljebb statiszta, vagy kisebb szerepre pályázhatsz.

Az egész úgy zajlik, hogy elkezdenek beszélgetni veled, megkérdezik szerepeltél-e már más műsorban, stb, majd burkoltan megkérdezik milyen kapcsolataid vannak. Van-e ismerősöd, rokonod a vezetőségeknél, stb. Ha nincs akkor automatikusan kerülszt a statisztákhoz. Itt olyan szerepekre számíts, mint az a fodrász, aki még pár éve eladta a fodrászatát, mert Új-Zélandra költözik ki. Ismerősöm volt, onnan tudom.

Másik ismerősöm az a csaj volt, akit felvittek volna szobára, de ott meg a sztori szerint összehányt mindent.

Ilyen szerepekre számíts, ezeknél viszont kapsz pár ezer forintot és kész. Nem kapsz kaját, lakhatást, stb. Ha ott kell lenned 6-8 órát, akkor is azt a minimális pénzt kapod meg.

2020. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinte válaszod! Sokat segítettél! Ment a zöld! (Többieknek is)
2020. jan. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!