Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Másnál is lett Boomerang-tv?

Másnál is lett Boomerang-tv?

Figyelt kérdés
Upcs csomagunk van és igazából sosem volt eddig Boomerangunk, mely után egyébként mindig áhítoztam, mert, ha jól tudom régebben is mentek rajta retrosabb mesék, Scooby stb. Az lenne a kérdésem más is észrevette h lett Boomerang miért illetve h mennek-e még rajta jó mesék, vagy már ez is hasonlóan alacsony színvonalat tudhat magáénak,mint jó pár más mese csatorna is? Köszi előre is!

#mese #csatorna #Boomerang-tv
2020. jan. 16. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem regota van upcn
2020. jan. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, én csak utóbbi napokban vettem észre.

Más is írjon, ha van tapasztalata! 😊

2020. jan. 17. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már évek óta van, Digisek vagyunk.

Régebben ez is jó csatorna volt, változatos, sok klasszikussal.

Mára eléggé lepusztult ez is, akár a Cartoon Network. Ismétlések folyamatosan. Régi rajzfilmeket a kukába vágták. Az újabbak nem nagy számok, néhányat leszámítva.

Olyasmi lett, mint a JimJam.

2020. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Megamax csatorna megszűnt nemrég, ezt helyettesíti a Boomerang. Sajnos tényleg nincs rajta valami sok érdekes műsor, főleg csak nem túl régi középszerű rajzfilmek ismétléstengere. Évekkel ezelőtt érdekelt volna a csatorna, amikor klasszikusokat adtak.
2020. febr. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!