Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mai világban, mivel magyaráz...

A mai világban, mivel magyarázzák a tájékozatlanságukat, azok akik nem néznek Tv-t, vagy nincs is nekik?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során egy emberről derült ez ki a beszélgetésünk kapcsán, nem piszkáltam ezért, de miután látszott hogy fogalmatlan sok dologban, több területen, így nem foglalkoztam vele.

Szerintem egy Spektrum, Nat geo, Discovery, vagy ügyességi realityk egyáltalán nem rossz dolgok.


2020. jan. 18. 02:11
1 2 3
 1/21 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Űrlények, meg raktárvadászok mennek már csak rajtuk.


Jól megvagyunk tv nélkül, nem érzem hiányát hogy 3-4 éve eladtuk, mint ahogy azt sem érzem hiánynak hogy a kvízkérdésekre jó ismeretterjesztő műsorokat nem nézem.

Lehet nem tudom ezért, hogy hány fogaskerék van a Tigris folyó egyik vízierőművén, mint ahogy a nevét sem, de és? Ha szerinted ettől okosabb vagy gratulálok

2020. jan. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Discovery-n egyetlen egy értelmes műsor maradt, a Hogyan Készült, a többi cseszett áldoku-meg az a motoros vén hülye ba_szakodása a fiával, meg ilyen marhaságokra én köszönöm, nem vagyok kiváncsi.
2020. jan. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
66%
Ó, most megvilágosodtam. Sajnos mennem kell, elnézést kell kérnem anyósomtól, hogy anno tapintatlanul kiröhögtem mikor azzal büszkélkedett, hogy 165 az IQ-ja. Me' azt mondta a tévés felmérés. Nyilván én tájékozatlan tapló paraszt tévedtem, hiszen tévéfüggő, ezek szerint meg nem értett zseni kell, hogy legyen. Hogyan is képzeltem... :D
2020. jan. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én most hagytam abba a hírek követését. Jobb ember lettem.


Dokut nézek, de szerintem azt se sokáig már. Szóval nem érzem a veszteséget.


Lehet tájékozatlan leszek egy-két dologban, de az éeltem boldogabb lesz:)

2020. jan. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Nem biztos,hogy valaki ezért tájékozatlan vagy épp tudatlan egyszerűen lehet, hogy ezek a dolgok nem érdeklik őt


Személy szerint engem nem érdekel a sport a politika a divat,docu filmek kb semmi

Egyszerűnek mondanám magam lehet,hogy sok dolgot nem tudok,de azért mert ez engem nem érdekel

Nem tudom hányás válaszoló írtam a fogas kérek dolgot pl ez se érdekel,elolvastam és ennyi,nem jegyzek meg olyan dolgokat amikre nincs szükségem

Én ettől nem érzem magam butábbnak vagy alacsonyabb rendűnek másnál

2020. jan. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy óriási találmány, az internet, azon meg ott az egész világ, ha meg filmre vágysz: Netflix, hbo go... ott is,vannak dokumentum filmek. Léteznek könyvek és újságok is. Ezer meg egy lehetőség a tvn kívül. Nekem nincs tvm. A butaságot pedig miért kéne magyarázni?
2020. jan. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem érdekli, nem akarja megtanulni a nethasználatát, elég neki az M1, meg a hozzá kapcsolódó újságok. Pedig valóban sok más lehetőség van tájékozódni a Föld színes palettáján keresztül.
2020. jan. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mikben volt "fogalmatlan"?


Pár éve volt ez divat, hogy vagy azzal dicsekedett valaki, hogy nem néz tévét, vagy azzal, hogy van, de csak Discovery-t néz.

2020. jan. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban miért néz még bárki TV-t? :)
2020. jan. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Pont múltkor beszélgettünk a melóban a discovery, meg hasonló csatornák valósávtartslmáról. Igaz, csak a gagyi autós műsorokról volt szó, de az egés, csatorna olyan már. Megy a csávó, talál egy kocsit ami harminc éve mem lett elindítva. Rak bele benzint, megbikázza és elindul. Eleve milyen hülye hiszi ezt el? Meg ugye a "szerelőket" sem érdekli, hogy a harminc éves olajnak kb nulla a kenési képessége és tíz perc járatás után dobhatná a motort a kukába, mert olajzás nélkül ment. Az egész csak bohóckodás, show, parasztvakítás.

De a többi csatornán is megy a hülyeség. Nem egyszer hallottam, hogy a spitfire fordulékonyabb, mint a me109 és a németek ezért vesztették el az angliai csatát. Hogy a németek a háboú elején is kínozták a fogjaikat, bezzeg az amcsik és angolok kedvesek voltak velük és senkit nem lőttek agyon. Hogy a franciákgyávák voltak és elmenekültek a németek elől. Hogy a lengyelek lóval rohamozták meg a tankokat.

Amíg ilyen szintű hoax-ok, meg szenzációhajhász baromságok vannak az "ismeretterjesztő" csatornákon, addig nem érdemes nézni.

És akkor még nem is beszéltünk az ősi idegenekről, a hegyi kamionmentőkről, az aranybányászokról, meg hasonló idiótaságokról és megrendezett reality műsorokról.

2020. jan. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!