Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lányok! Ti melyik műsorokat...

Lányok! Ti melyik műsorokat nézitek a Spektrum, NatGeo, Discovery csatornákon?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán nézem ezeket a csatornákat, inkább az Investigation Discoveryt szeretem.

A Spektrumon A pillangó-hatást, a Discoveryn pedig A hogyan készült műsorokat néha megnézem.

2020. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na azokat én is, ID-m nincsen, de sok műsor felkerül ncorre-onnan szerencsére, de még egyet se kezdtem el
2020. jan. 22. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbáld ki otthon! az egyetlen sorozat, amit midennap nézünk. Szórakoztató is és vannak benne okosságok is.


Azon kívül meg azt, ami éppen érdekel. Egyik nap faházakat építettek, előtte jégből/homokból/fából faragtak szobrokat, aztán egyik nap Jézus életéről volt szó, másnap már a világűrről hallgattam az egyiken műsort.


Végig kell nézni a kínálatot, mert mindennap mást adnak.


Amúgy én szeretem a Davinchit is :D Kedvenc sorozataim még nincsenek ott és fiatalabb korosztálynak készülnek a tartalmak, de jó vannak ott is jó sorozatok.

2020. jan. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a Ne próbáld ki az nagyon jó, csak már nagyon régi, előtte a Discovery már adta, a Davincsit nem ismerem
2020. jan. 26. 19:12
 5/7 anonim válasza:
100%
Discoverynn szerintem megy az Aranyásók is imádom :)
2020. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Heló!

Én személy szerint a Discoveryt és a Discovery Sciencet is nagyon szeretem.

Régebben szinte csak a sima Discoveryt néztem, nemrég viszont átszoktam a Sciencre.

Sima Discoveryn szeretem pl az Aranyláz Alaszkában, Parker útja, Ed Stafford: Hátrahagyva (Azt hiszem azt ott adják) Bear Grills Sztárok a vadonban ( bocsi ha rosszúl írom ) meg még van egy pár jó

Discovery Science: Van ez a Contact projekt ugye hétfőnként este 9 kor, ezt mindig nézem, van a Hogyan készült, Hogyan csinálják, régebben volt ez a Darkness, nem tudom hogy mostanában adják e de régebben sokat néztem, Ne próbáld ki otthon, Állítólag v. Mítoszírtók(a sima, a junioros annyira nem jött be)


Most így hirtelen kb ennyi jutott eszembe, de ha valami még beugrana akkor leírom😀

2020. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na köszi, gondoltam, hogy a Science lesz az, mert néztem porton, hogy a simán nem a Contact megy, sajnos nekem Science nincs, na de én arra gondoltam, mikor kérdeztem, hogy a Contactnak az első évada már véget érte, vagy te most kezdted el?
2020. febr. 3. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!