Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi erre a magyarázat?

Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés
A Thor filmekben, úgyzintén a 2. részben úgy beszélnek a 9 birodalomról, mintha azon kívül nem lenne más, Odin szavaiból lehet ezt a legjobban ki szűrni. Ráadásul sokszor úgy hangzik néhány ki jelentés, mintha az Asgardiaknál erősebb nem lenne az univerumban. Miért van ez?

2020. febr. 1. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat agyalok ezem,de ara jutottam,hogy Hela sokkal erősebb volt Thanos-nál,mert képes volt össze törni a Mjölnirt (persze nem csak amiatt) . Tudom Thanos puszta kézzel tudja törni a vibrániumot, de szerintem a kettő nem ugyanaz. Ki mit mondd erre?
2020. febr. 1. 22:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Odin erősebb volt mind Helánál mind Thanosnál. Nem véletlen hogy mind a kettő csak azután lépett a színre hogy Odin meghalt. Thanos egyedül tőle félt, a közelében sem mert lenni (fényévekre elkerülte és addig bujkált, toborzott), Hela meg ugye a lánya volt akit egyszer már hidegre tett. Hogy Hela erősebb-e Thanosnál az jó kérdés, szerintem ha Thanosnál nincsenek ott a kövek akkor röhögve legyőzi, ha viszont mind a hat kő Thanosnál van akkor én a titánra tenném a voksom.

A 9 birodalom pedig csak arra vonatkozott, amelyik világokat összefogta az a teremtés fája vagy micsoda, ahová volt út Asgarból a Bifrösztön át. Nyilván nem csak annyi világ volt, csak a Marvel filmekben sokkal többet is látunk. A 9 birodalom az annyi amennyire Asgardnak kiterjed a befolyása és amelyekre "vigyázniuk kell" úgymond.

2020. febr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled!
2020. febr. 2. 17:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár én is Hela-ra szavazok, kb. 3000 éves lehetett, míg Thanos csak 1000.
2020. febr. 2. 17:40
 5/5 A kérdező kommentje:

A bifrösztről meg annyit, hogy nem csak a 9 birodalomban képesek vele utazni. Nidavellir is Asgard védelme alatt állt (Eitri említette is), na meg a Vihartörővel képes volt Thor vissza menni a 9 birodalomba(Föld).

Még Heláról annyit, hogy hiába volt Thanos-nál a Végtelen Kövek, úgy is végzett volna vele, A vihartörőt sem volt képes a kövekkel meg állítani.

2020. febr. 2. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!