Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Na szerintetek kik lehetnek a...

Na szerintetek kik lehetnek a Maszkos Énekesek, tippek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 9. 19:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
na mivan senki se nézi??
2020. febr. 9. 22:20
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem hát. Ahogy az X-Faktort se 3 éve, se a másik csatorna bohóckodásait. Az én véleményem az, hogy egy előadóművész legyen önmaga, azt adja ki ami benne van. Ezzel minden ilyen műsor ellentétes, főleg a sztárban sztár, ami a szöges ellentéte ennek. De az X-Faktor se a régi már, legkésőbb a széknél kirakják az igazán jókat és ezt személyes ismerettséggel tudom alátámasztani. Az illetőt jóval a műsor után ismertem meg amiből kiesett, azt még pont láttam is, de nem emlékeztem rá. Amikor meghallottam a hangját egyszerűen lefagytam, hogy "Úristen, kié ez a hang?", nem hittem el amikor mesélte, hogy kirakták. Szóval azóta minden ilyen éneklős tévéműsor felejtős nálam.
2020. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Kettesnek üzenem, hogy az előadóművészet lényege az, hogy nem közvetlen önmagadat adod, hanem közvetítesz valamit. Érzést, tartalmat, hangulatot, hogy ezzel elmondj valamit és hatást érjél el, és ebben a folyamatban persze benne van a te személyiséged, lelked, vágyaid, tapasztalataid, stb. Ez is egy alkotási folyamat, aminek te magad is részese és közvetítő közege vagy.


A Sztárban sztár is előadóművészet, ahogy egy bohócé vagy pantomimesé is. Ráadásul egyáltalán nem is könnyű, ha komolyan veszik.


Az Álarcos énekes pedig egy játékos show műsor, ahol nem az énektudás a lényeg, hanem a látvány és a szórakoztatás. Ha ezt nem vagy képes feldolgozni és elkülöníteni más, valóban énektudást igénylő műsoroktól és versenyektől, akkor javaslom, hogy ne nézz tévét, mert az értékítéleted máskor is csődöt mondhat.

2020. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem kinaiak Wuhanbol.
2020. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem az első adás után el is vesztettek! Kiderült, hogy maszkban még az olyan nagymúltú énekesek sem tudnak énekelni, mint amilyen Csepregi Éva.

Amúgy meg nagyon gyenge a műsor. Mivel nem élő, a nézőknek semmilyen ráhatása nincs a műsor alakulására (csak a helyszínen ülő nézőknek).

Azt azért megnézem majd a hétvégén, hogy a TV2, ami hasonló műsort indít, mit tud ebből kihozni.

2020. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak: fogalmam sincs. Szerintem abszolút kitalálhatatlan. Még a kisfilmekben csepegtetett információk is annyira elvontak, hogy nem lehet belőlük semmit levonni.
2020. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen, sajnos a műsor lényege, hogy nincs produkció, mert akik a maszkban vannak, azok vagy eleve nem is tudnak énekelni, vagy ha énekesek is, szándékosan elváltoztatják a hangjukat, különben könnyen kitalálják, hogy ki az. Értékelendő teljesítmény tehát nincs, és innentől kezdve a műsor csak a jelmezekről és zsűri/"nyomozók" ökörködéséről szól, bruttó 90, nettó 60 percben. Neki viszont kétségtelenül megéri, biztos jó pénzt kapnak érte.
2020. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Én nem bírom nézni mert az Adél annyira idegesítő, hogy felkasztom magam a műsor közben.
2020. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
néz még valaki sebestyén balázsos műsort?
2020. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Hihetetlem hogy lehettek ilyenek amugy hogy ha nem nézitek akkor meg minek válaszoltok?!


Szerintem az unikornis az tuti a tenya a páva a vastag csabi a többit nem tim de nekem a nyuszi volt a kedvencem!

2020. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!