Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a címe a mesének?

Mi a címe a mesének?

Figyelt kérdés

Egy japán anime, nagyon régen láttam már, több, mint tíz éves. Fociról szól, főszerepben egy csapatkapitánnyal,(aki egy kiemelkedően jó játékos) nem nagyon emlékszem már, mik is voltak benne pontosan, azt tudom, hogy a csapatkapitánynak volt egy riválisa, szerelmi szál, ha jól emlékszem volt benne, de nem azon volt a hangsúly, a csapatkapitány volt, hogy lesérült, védjegye pedig a csavartlabda.

Kb ezekre emlékszem, de nagyon szeretném tudni, melyik ez a mese.



2020. febr. 18. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Tsubasa kapitány
2020. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz az, köszönöm szépen ❤️
2020. febr. 19. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmi szál? Akkor inkább erre tippelnék: [link]
2020. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Tsubasa kapitány az. Az az igazság, hogy nagyon régen láttam már, talán óvodás koromban és nem sok minden maradt meg belőle, de emlékeztem egy csajra, akinek, mintha bejött volna Tsubasa, de lehet nem így volt. Megnéztem nemrég az első 2 RÉSZT és a többit is meg fogom nézni, ami csak fent van magyarul. Egyébként ehhez a meséhez nemrég szintén hozzá nyúltak, aminek örülök, ennek a mesének köszönhetem, hogy megszerettem a focit.

Azért köszönöm mindkét választ :)

2020. febr. 19. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!