Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Nicsak, ki vagyok lényegében...

A Nicsak, ki vagyok lényegében ugyanaz, mint az Álarcos énekes? Ha nem, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Csak az egyiket láttam.

2020. febr. 22. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Alarcos jobb szerintem. A masik tul eroltetett, sokaig tart
2020. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Az alapja ugyanaz. Annyi a különbség, hogy a Nicsak, ki vagyokban két nyomozó csapat van akik egymás ellen játszanak és egy adásban 3 maszk kerül le a 4 előadásból. Az Álarcos énekesben pedig a nyomozók együtt találgatnak és a 6 előadásból 1 maszk kerül le egy adásban.


Nekem az Álarcos énekes jobban tetszik, szimpatikusabbak a nyomozók és minőségibbnek tűnnek a jelmezek is. A másikban számomra sok az ellenszenves nyomozó és eléggé zavaró a folytonos ordibálásuk, meg hogy nem hagyják szóhoz jutni a másikat.

2020. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Az álarcos énekes az eredeti műsor!

Már sok másik országban befutott.

Az RTL klub lecsapott és megvette a jogokat, TV2 erről lecsúszott. Ezért létre hoztàk a saját álarcos műsorukat, sajàt szabályokkal.

Lenyegében lekopizta az RTL-t. Ha már kopizunk, akkor csinàljuk jól! :)

2020. febr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyik sem a másik kopizása és még csak nem is saját produktum egyik sem. Az RTL a Koreai King of Mask Singer formátumát használja, a TV2 pedig a Román Mysteries in the spotlight formátum alapján van. Az már más kérdés, hogy a TV2-nek csak az után jutott eszébe ilyen műsor, miután látták, hogy az RTL is ilyennel készül. Bár a pletykák szerint, a TV2 már előbb gondolkozott a műsoron, minthogy az RTL bejelentette volna a sajátját.
2020. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor a lényeg, hogy a románok kopizták a koreaiaktól😄
2020. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Román verzió 2011-ben indult. a Koreai pedig 2015-ben. Az a formátum előbb volt, amit a TV2 használ.
2020. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Nagyjából ugyanaz; csak kicsit változtattak rajta,hogy ne legyen mégse full ugyanaz.

Énnekem ugyanolyan szórakoztató mind a kettő, csak a Nicsak, ki vagyok -ban ott kicsit nekem túl komor a díszlet. A színe is, meg az a túl aprólékos ilyen "levélke" -motívum. :) Nagyobb levelekkel még akár jobb is lehetne, de szal ez így összességében nekem egy ilyen műsorhoz talán kicsit túl komor. De amúgy szal mind a két műsor egyformán élvezhető, szórakoztató, szerethető, vicces. :) Jelmezek is pl mind a kettőben látszik, hogy nagyon dolgoztak vele, volt abban meló, úgyhogy azok is nagyon tetszenek mind a kettőben. :)

Anya szerint meg pl a Nicsak ki vagyok viccesebb, mert viccesebbeket mondanak a szereplők benne.

De szerintem meg amúgy szal viccesnek ugyanolyan vicces mindkettő. Szal tényleg csak ennyi, hogy lehetne kicsit vidámabb a Nicsak-ban a díszlet. :) De amúgy szal úgyis megfelelő; meg amúgy lehet, hogy direkt akarták ezt is ilyenre, hogy eltérjen; tehát lehet ebben is koncepció, de szerintem talán egy kicsit vidámabb jobb lenne. :) De szóval szerintem elég jó mind a kettő műsor. :) :)

2020. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!