Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kik mehetnek el az x faktor...

Kik mehetnek el az x faktor válogatását megnézni?

Figyelt kérdés

Lehet jegyet venni, hogy a nézőtéren lehessünk egy válogatáson? Vagy oda csak különleges emberek mehetnek?

Régi vágyam megnézni élőben egy x faktor válogatót :D de nem tudom h ez lehetséges-e


2020. febr. 27. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, jegyet kell venni rá. Valamikor május-június tájékán szokott lenni, de az RTL közönségszolgálaton biztos megmondják.
2020. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy fizetni kell azért, hogy részt vehess a válogatón? vagy csak úgy ingyen odamehetsz és énekelhetsz?
2020. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem kerül pénzbe, de alá kell írni egy szerződést, hogy x ideig ha kiadsz lemezt vagy fellépsz, a bevétel jókora része a csatornát illeti.
2020. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Két éve voltam teljesen ingyen. Az RTL-nek vannak toborzói, akikkel nem is tudom már hogy, az egyik barátnőm kapcsolatba került, majd ő és még mi páran lementünk. Nem kell semminek lenni, csak Messengeren írni egy toborzónak. Szerinted az a sok kamasz és nyugdíjas (igen, hátsó sorokban szinte csak idősek ülnek, őket szándékosan odairányítják) valami jelentőséggel bíró személy?

Amúgy nem ajánlom, én halálra untam magam, idén is mehettem volna, de nem éri meg. Egy napért 8000 forintot kaptunk, de rendszeresen tovább kellett maradnunk, hogy felvegyék a minimum anyagot. Három előadóként meg kellett állni tíz percre, hogy a zsűrinek megigazítsák a hajat, és hogy új pohár vizet kapjanak. A büfé egy óra után kongott az ürességtől, mosdóba nem mehettél ki, egy szóval pocsék élmény volt.

2020. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, facebookon rájuk írok, hátha :D
2020. febr. 28. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmehetsz toborzóra is ingyen csak figyeljed hogy éppen hol van feliratkozás.
2020. márc. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta megkérdeztem és azt mondták nincs lehetőség nézőnek jelentkezni.
2020. máj. 31. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!