Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti mit szóltok hogy az Exatlon...

Milénda kérdése:

Ti mit szóltok hogy az Exatlonból Szandi nyert Brigi ellen?

Figyelt kérdés
Meg Gabi szerintetek nem undok?
2020. febr. 29. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon sajnálom Brigit, mert a hetek alatt beáldozta magát, mindig erős kihívót választottak neki. Csendes lány és megalkuvó volt, nem állt ki magáért, ez lett a veszte. Rossz volt nézni ezt a párbajt, mert Szandi viszont sokat fejlődött, szinte a leggyorsabb volt a pályákon, az ügyességi meg tényleg sokszor csak a szerencsén múlt féltized másodperceken.

A párbajt kellett volna elkerülniük, akkor még mindig heten lennének. Nem örülök. Mindkét lányt sajnálom.:/

Azt furcsállom csak, hogy miért az utolsó 1-2 napban adták műsorba, hogy Gabiról beszélgetett a másik három lány. (Dorottya, Szandi, Brigi). Nekem Brigi nagy kedvencem volt.

2020. febr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
1.! Mi a fenének kérdezel? Miért nem lapozol tovább, ha marhára nem tudod, kiről van szó? Amiben nem vagyok képben mondjuk én egy kérdésnél, akkor továbbgörgetek. Neked is ezt kellett volna tenni. Emberi tulajdonságokról tett el kérdést a kérdező, mi, miért és hogyan alakult.
2020. febr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem Gabit miért szidják sokan a döntéséért. Eddig is úgy választottak ellenfelet, hogy a leggyengébb mellé a 2. leggyengébb statisztikájút küldték. Ezért ment Brigi, nem azért mert Gabi ki akarta rakni Brigit, meg félt tőle meg ilyen hülyeségek. Az meg hogy az utolsó 2 napban beszélték ki, hogy a választás nem úgy zajlik. Most komolyan? 1,5 hónapja ott vannak mi a francnak nem szóltak eddig? Le kellett ülni és megbeszélni, hogy úgy érzik a kiválasztás nem fair, változtassanak. Szerintem vannak olyan értelmesek, hogy ezt nyugodtan meg tudták volna együtt beszélni. Így hogy egymás háta mögött kibeszélték a problémát nem oldották meg.
2020. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Brigi volt a legkedvesebb lány a bajnokoknál, nagyon sajnálom őt! Szandit valami miatt benn akarják tartani a szerkesztők, nem lehet tudni miért! Nekem nem szimpatikus Szandi, érdekes a teljesítménye!
2020. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gabi a legeslegesleges leg kedvesebb versenyző!

Tudom már régen volt de nagyon nem orultem,nagyon szerettem brigit es szandit de onnantol hogy brigi kiesett megutáltam.

2020. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!