Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek se énekelnek a...

Szerintetek se énekelnek a Nicsak ki vagyok-ban és az Álarcos Énekes-ben? Szerintetek is playback-elnek?

Figyelt kérdés
Vannak jelmezek, akik teljesen lehetetlenné teszik, hogy énekeljenek benne. Szerintem playback-elnek. Például amikor a Gladiátor (Bereczki Zoltán) szerepelt, többször is elvette a szájától a mikrofont.

2020. márc. 8. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A Nicsak ki vagyokban 100%, hogy playback, már csak azért is, mert sokszor rettentően el van változtatva a hangjuk és valamelyik maszkból kilátni sem látnak, nem hogy énekeljenek is. Az Álarcos Énekesben nem vagyok biztos, lehet hogy ott is playback megy, de sokkal kevésbé észrevehető.
2020. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem tuti, hogy playback. Már csak azért is, mert annyira tisztán szól az ének, hogy egy maszkon keresztül lehetetlen lenne így énekelni. Plusz hallanunk kellene a súrlódó hangokat is, amikor pl a mikrofonnal véletlenül hozzáér a jelmezhez.

Egy másik dolog: ugye sok közöttük, aki nem hivatásos énekes. Az énekesek évekig tanulják a helyes légzéstechnikát, hogy akkor is tisztán tudjanak énekelni, ha épp közben ugraburgrálnak a színpadon. Ezt pár hét alatt senki sem tudja elsajátítani. Úgyhogy igen, elég furcsa, hogy mindenkinek teljesen tiszta hangja van még tánc közben is.

Szerintem nem csak h előtte felveszik az éneket, hanem még egy jó adag autotune is van benne.

Főleg h sok szereplőről el sem lehet dönteni h nő vagy férfi a hang alapján... úgy kamu ez az egész műsor, ahogy van.

2020. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Hulye aki azz hiszi elo
2020. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyeneknél mindig playback megy. Főleg, ha azt hangoztatják élő az egész. Segítettem már hangosításban falunapokon, egy-egy énekesre simán számolnod kellene minimum 20 perc behangolást, hogy normálisan szóljon a hangja, mert ahány énekes, annyi féle különböző változat kell.
2020. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Mondták is, hogy előre felvették az énekeket. Egy percig se titkolták. A maszk alatt, képtelenek lennének énekelni. Na meg persze a hangjuk is el van torzítva.
2020. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!