Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a vélenényetek a Nickelodeo...

Mi a vélenényetek a Nickelodeonos műsorokról?

Figyelt kérdés
amit most sugároznak
2020. márc. 10. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
régen jók voltak, mostmár erőltetett szar
2020. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Régen jók voltak, mostmár szarok pont úgy mint a disney-en
2020. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előző kettővel.

Már a Spongyabob sem a régi (ezt tetőzik még az új szinkronhangok is)

2020. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az újak tényleg szarok. Alvin és a mókusok, Lármás család, Sanjay and Craig, Breadwinners... ezek engem nem szórakoztatnak. Szerintem rosszak. (Jó, a Lármás családot néztem pár éve, de úgy igazából soha nem voltam oda érte, ellenben igen-igen túlértékeltnek találtam). Az élőszereplős trágyadombjaikról pedig inkább ne is beszéljünk. Azok közül is csak a régiek voltak jók. Zoey 101, Ned's Declassified School Survival Guide, Kenan & Kel, iCarly, ilyenek. De az ilyen V, mint Viktória, Game Shakers, Veszélyes Henry, ilyen sorik, szerintem ritka rosszak. Bezzeg a régi Nickelodeon, milyen jó volt!


Ez csak az én saját véleményem. Elnézést, ha esetleg valakinek a lelkébe tiprok azzal, hogy rossznak titulálom e műsorokat, de nekem nem tetszenek. Mindenkinek más az ízlése.

2020. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4, A big time rush az élőműsoros volt és mégis milyen jó!
2020. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előzőekkel értek egyet.
2020. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát most tuti, hogy mindenki le fog pontozni...

Nekem az újabbak tetszenek. Nem tudom megmagyarázni miért, de én azokat szoktam meg, így jobban is szeretem őket. :D

2020. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!