Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hbo go és a netflix között mi...

Hbo go és a netflix között mi a kölönbség?

Figyelt kérdés
Hbo go-m van. Netflixre érdemes lenne előfizetni?
2020. márc. 16. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából mint két tv csatorna között. Mindkettő stream szolgáltatás, de a filmek és sorozatok amik elérhetőek egyiken vagy másikon, nagyban különböznek.

Egyébként sok másik is van még ezeken kívül. Most indul majd a Disney+, aztán ott a Hulu, az AmazonPrime. Érdemes először rákeresni, melyiken elérhetőek azok a sorozatok és filmek amik téged érdekelnek, és azokra előfizetni.

2020. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem HBO Go-m nincsen, de Netflixen mindig talalok valamit ami erdekel, nekem abszolut megeri.
2020. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő van nekem.

Én a netflixet jobban szeretem, jobb a felület, jobb a kategória besorolás, hozzám jobban illő tartalmak vannak, 4k tartalmak. Gyakorlatilag a hbogo már csak a gyerekek miatt van meg, én nem igazán nézem hónapok óta.

Szerintem, ha nyelvi korlát nem köt, nem ragaszkodsz a magyar szinkronhoz, akkor nagyon jó választás a netflix.

Amúgy van egy hónap trial ingyen, azt mondom próbáld ki.

2020. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!