Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a jobb a telekom...

Melyik a jobb a telekom előfizetésbe az HBO vagy a netflix? Melyiket ajánljátok jobban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Próbáld ki mindkettőt először, HBO GO 1 hét a Netflix pedig 1 hónap ingyenes időszakot ad. Nézd meg melyiken milyen tartalmak vannak és aszerint dönts, melyiken van több, ami téged érdekel. Én a Netflixet jobban szeretem, a HBO GO-n én kevés tartalmat találok ami érdekel, a mozifilmeket általában már hónapokkal előbb látom, minthogy felkerülne, a sorozatokból meg kevés érdekel, ami oda felkerül. Netflixen pedig annyi minden van, hogy bármikor találok valamit, ami felkelti az érdeklődésem. Persze én eredeti nyelven angol felirattal is nézek sorozatokat, szóval engem nem zavar, ha nincs magyar szinkron vagy felirat.
2020. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mind kettőt használom, mind kettővel megvagyok elégedve.
2020. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lujza2 válasza:
A Netflixen kevés magyar szinkronizált film van, némelyik feliratos, többnyire angol nyelvű. Aki jól beszél angolul, annak van választék bőven. Az HBOGo filmek javarészt szinkronizáltak, de kisebb választékkal. De meg kell próbálni és utána választani.
2020. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!