Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valakinek megvannak Berki...

Valakinek megvannak Berki édes életes videói, amik youtubeon voltak fönt?

Figyelt kérdés

Behugyoztam a csávón, de gondolom leszedette az új nője meg jogvédelmek miatt. Berki római kiruccanása, Berki autót vesz (miután vesz egy 20 milliós karórát), Berkit lehűtik, meg ilyenek. Ezek megvannak valkinek? :D


"Nem ültem bele bari...

M-mi az hogy nem ültél bele?!

Hát vettem egy autót és nem ültem bele! Belelóg a fejem a tetőbe..."


😂😂😂



2020. márc. 30. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a többi Berkis videó is lekerült azóta. Mármint egy buta proli az ember és a társasága, de ettől még a megjátszásai és szövegei hatalmasak voltak néha, na meg értelmiségiként lesajnálni is jó volt, erre jók voltak ezek, meg mémelni. Itt 1 válasz volt korábban, egy nyomi beugatott, hogy aki ilyet néz az proli satöbbi, az lekerült innen, azóta sem jött sajnos értelmes komment, de itt egy kiegészítés.
2020. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az tényleg buta proli, aki ezeket komolyan vette. Mind megjátszott volt, mint a Győzike.
2020. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!