Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » ATV -n ez a kéztisztító géles...

ATV -n ez a kéztisztító géles teleshop szinvonalú reklám szándékos hangulatkeltés?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom elképzelni, hogy szimplán ekkora mocskok, hogy nyerészkedni próbálnak a helyzeten és csak a pénz miatt csinálják.

Én többet látok bele, szerintem ez szándékos hangulatkeltés, az egyszerű profit miatt nem érné meg a kockázat ilyet csinálni. A hangulatkeltés okát nem tudom elképzelni, de szerintem a "cég" profitvágyánál több vna a háttérben.


Mit gondoltok erről?



2020. márc. 31. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nyerészkedés! A kereslet-kínálat törvénye! ha kell valami, ha valami ritka, felmegy az ára! Ez a piacgazdaság! Ez jogilag teljesen védhető, volt már rá példa, hogy viktorunk emberkedni akart ilyen ügyben, aztán elkaszálták a bíróságon, mivel piacgazdaság van, annyiért adsz egy terméket, amennyiért akarod!


Nincs ebben semmi rossz. Ennyi erővel meg lehetne szólni a gyűjtőket is, akik megvesznek valamit, rajta ülnek, majd 100x-os áron piacra dobják.


Szóval kereslet-kínálat törvénye! Ez most a slágercikk, ezzel lehet nézettséget növelni! Inkább úgy tedd fel a kérdést, hogy miért lehet ezzel nézettséget növelni? Miért nem ad a kormány mindenkinek kézfertőtlenítőt?

2020. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kínainál a 100ml-es kézfertőtlenítő 1800 ft.!
2020. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*akciósan
2020. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!