Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mai helyzetben kit érdekel...

A mai helyzetben kit érdekel az álarcos énekes műsor, hogy ki van az álarc mögött?

Figyelt kérdés

A neten is úgy írják, mintha egész héten azt várnám, hogy megtudjam ki van a maszk mögött.

A maszk mögött én vagyok, mert nálunk kötelező.

Rosszabb ez, mint egy rossz párkapcsolat.


2020. ápr. 6. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem eddig se erdekelt.
2020. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekel.

Nem kell mindig ezen a víruson agyalni,te se tedd,még befordulsz tőle.

2020. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Engem a járvány előtt sem érdekelt. Unalmasak már ezek a zenés, meg valóság meg egyéb agysorvasztó műsorok. Nem is nézek már évek óta tévét.Esetleg valami filmet, vagy dokumentum meg tudományos műsort keresek, amit nem játszottak még le

hatszázezerszer. Amugy inkább olvasok valamit.

2020. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Jár ennyi szórakozás az embernek. Nem kell minden nap azon hisztizni, hogy jaj koronavirus, karanten, sz@r minden...Az élet nem állt meg (sajnos). A mindennapi terhek ugyanúgy a vállunkon vannak és jó ha akár egy pillanatra is el tudjuk felejteni ezeknek a súlyát.
2020. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a műsor pont arra jó, hogy a depressziót okozó hírműsorok után, van két óra, amikor is kikapcsolok és eszembe sem jut a vírus.
2020. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MancsWolf ***** válasza:
Pont azért nézem mert már a csapból is a korona folyik lassan. Elhiszem hoy veszélyes meg járvány meg minden, de egy kis kikapcsolódás jár és nem azon agyal az ember hogy jajj mi lesz.
2020. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A mai helyzetben kit érdekel az álarcos énekes műsor, hogy ki van az álarc mögött?"


Ugyan kb 0 a kulturális értéke az ilyen műsoroknak, de még mindig jobb, mint csak ülni a sarokban egy maszkban és attól rettegni, hogy mikor kap el valamelyik vírus.

2020. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!