Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elfelejtett rajzfilmek gyerekk...

Elfelejtett rajzfilmek gyerekkorból? (Nickelodeon)

Figyelt kérdés

Emlékszem 2 rajzfilmre, ami nekem rövidfilmnek rémlik (de nem a 30 mp-es rövidfilm), nem pedig sorozatnak. Végignéztem az összes retro sorozatot, rövidfilmes leírást, ami abban az időszakban futott, de nem jutottam eredményre.


Szóval megpróbálkozom a lehetetlennel, hogy leírás alapján hátha valakinek ismerősek a cselekmények. (Igyekszem minél pontosabban, de sajnos nem mostaniak ezek az emlékek)

Ez a késői '90-es és a korai '00-es időszakban ment a TV-ben a (emlékeim szerint) Nickelodeonon. (Nagyjából amikor pl. a Macseb ment műsoron)


1. Testvérpárról szól, ahol a lánynak van egy aranyos fehér nyuszija, de valami történik és egy ocsmány albínó dög lesz belőle, és a bátyja igyekszik eltüntetni, másikat szerezni, illetve visszaragasztani a szőrét, hogy újra bolyhos legyen. A vége az lesz, hogy hiába csúnya és ijesztő ez az állat a kislány így is imádja és babusgatva beviszi a házba.


2. Ez is egy testvérpárról szól, de ők valamilyen állatok (tipikus emberszerepbe öltöztetett két lábon járó, karriert építő állatok, narancssárga színük volt úgy emlékszem). Az idősebb fiú testvér szakács és új rákos fogást készít, amire az öccse teljesen rákattan, és állandóan azzal zaklatja a testvérét, hogy a koktélrákos ételt készítse.

A bátyja ezt megelégeli és ezért elmegy rákot szerezni és egy útszéli bódéban végre rátalál is. Már elsőre sem bizalomgerjesztő a bódé, miután megkapja az eladólánytól amit kért rögtön rosszul lesz, mert romlott a rák.

Kórházba viszik, ott ébred és engesztelésül a bátyja ráktálat visz neki (valamilyen jelenetet is beállított belőlük egy kedvenc sorozatából - mutatják, hogy be vannak öltöztetve a rákocskák a tálcán), de ő a szörnyű gyomorrontás után a jó ráktól is rosszul lesz.

A készítők tapintatosan nem mutatják milyen szörnyű véget ér a gusztusos ráktál, csak az hallatszik, hogy a nagy testvér méltatlankodik, hogy nehogy a kajára sikerüljön a produktum.



2020. ápr. 15. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem ugrik be, viszont a második egy Sniz & Fondue rész, ami anno a KaBlam! című sorozatban ment, ahol mindig ilyen rövidfilmeket mutattak.

https://www.youtube.com/watch?v=n7hAzF25oMU

2020. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az első is a kablamból van, egy másik minisorozat, Life With Loopy volt a címe.
2021. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!