Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol lehet elérni a régi...

Hol lehet elérni a régi rajzfilmeket?

Figyelt kérdés

Rengeteg számomra fontos mese volt régen. (2000 és 2010 közötti időszakra gondolok, akkor voltam fiatal).

Volt pls a Nascar fenegyerekei, imádtam. Angolul megnéztem mert csak így van fent. De szinkronnal?

Okostojások, 2 részt találtam és sehol semmi.

Tuteinstem kalandjai.. 13 részt találtam utána sehol semmi.

Nekem ezek voltak a gyerekkorom és eltűntek.Ez fáj. Az időre nem lehet fogni mert egy kis vakond vagy Lolka és Boldka fent van minden pedig régebbiek, de számomra pl értékelhetetlen Go Diego go vagy az Umizumik meg fent vannak.

Ha teszem azt DVD-n lehetne kapni első lennék aki megvenné. Esetleg tipp?



#rajzfilm #régi #Nascar fenegyereki #Tuteinstem kalndjai
2020. máj. 9. 03:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azért 2000-es évekbeli rajzfilmek nem régiek! Ezeket szerintem az adott tv licenszelte és mivel nagy valószínűséggel lejárt a licensz, így nem lehet elérni őket hivatalosan.
2020. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tutenstein Indavideon fenn van.

Az Okostojások pedig rajzfilmek.online-on.

Sajna, vannak olyan sorik, amelyeket égen-földön nem lelni sehol. Tapasztalat...:-( Max. csak pár epizódot, többi nuku. Vagy korábban fenn voltak, de eltávolították őket.

Az engem is bosszant, hogy egyes, 100 éves sorozatok, amiket Te is említesz, viszont egy csomó helyen meglelhetőek. A lejárt licencidőben én sem vagyok biztos, pont ezért.

2020. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a TinTin kalandjait, a Garfield és barátait, a Bolondos Dallamok-együtt a csapat, a Tutenstein című sorozatokat keresem. Nem tudtok róla valamit?
2020. jún. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SasukeMilo ***** válasza:
Ha nem gond, bemásolom ide a választ, amit egy másik kérdésnél írtam, mert a témába vág pont, íme: Na ez az én témaköröm, úgy látom :D Ódákat zenghetnék arról, mióta keresek ilyen jó rajzfilmsorikat és úgy próbálom összeszedegetni őket, ahonnan csak tudom (pl. nCore-on találtam egy részüket, de sok ott sincs fenn vagy csak hiányos, esetleg 1-2. évad, pl. a fenn említett The Mask-ből csak az első van szinkronosan ott), továbbá videomegosztókról töltögetek részeket - főleg YT-ról és inda-ról, de ezt a Videát akkor ki fogom még próbálni, köszönöm az ötleted, 7-es hozzászóló! Jelenleg sajnos nincs sok hely a gépemen + elromlott a lemezmeghajtóm, így nem tudok ki se írni, úgyhogy most azokat hagytam, amiket megtaláltam komplett évadpakkokban (a torrent fájlokat persze leszedtem nCore-ról, de csak a magyar szinkronosakat), hanem inkább a hiányos/nem teljes szinkronos/csak pár epizódban fenn lévőket hagytam meg (amiket írtam, hogy videomegosztókról kapogattam le), ezeket egy mappába összegyűjtöttem és már majdnem 35 gigánál járok, de persze majd helyfelszabadítás után folytatom a keresgetést/gyűjtögetést. Ja meg régi DVD-lemezeimről még régebben másoltam le ilyeneket, volt amiről úgy kellett már "lekaparnom" hosszas áttörölgetés után, annyira használhatatlan volt már szinte a lemez. Szóval tudnék erről mesélni + unalmamban ilyen szövegszerkesztős doksikat is létrehoztam a témában és felosztottam, aztán oda fogom majd listázni őket (van Tv2-matinés, Disney-s, Cartoon Network-ös + volt Kölyökklub-os és Fox Kid-es/Jetix-es - ezt egyberaktam, csak ez a két utóbbi a legutóbbi winyóhalállal törlődött sajnos, így ezeket majd újra kell kezdjem, ehh).
2021. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SasukeMilo ***** válasza:
Még az előző válaszomhoz: a Nascar-ból 4 szinkronost rész láttam indavideo-n, ha még érdekel :D
2021. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!