Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Smart tv-re hogyan tudok...

Smart tv-re hogyan tudok letölteni HBO Go-t ? Orion tv

Figyelt kérdés
Van valami app ahol le tudom tölteni? Vagy a tv-n eredetileg rajta kellene lennie?

2020. máj. 27. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Anélkül nehéz megmondani, hogy tudnánk milyen operációs rendszer van rajta.


Mondok egy példát. Aliról 10-15 ezer forintért lehet Androidos tévéokosító set-top-boxot rendelni, ami magát tabletnek képzeli, így a telefonos / tabletes Android van rajta, így pl. a Google Play-es HBO Go simán telepíthetó és kiválóan működik rajta.


Ha az Orion TV-n Android TV oprendszer van, kérdéses, hogy arra egyáltalán van-e HBO Go alkalmazás. Ha meg valami saját fejlesztés, mivel nem egy vezető márka, vélhetően nincs és marad az, h a böngészőjén keresztül nézed, de rossz tapasztalat, hogy azon nem gondok vannak a videók lejátszásával.

2020. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zobreki válasza:
Vagy tükrözéssel lehet próbálkozni, nekem a philips smart tv-én meg lehetett csinálni.
2021. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!