Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megfigyeltétek, hogy az...

Megfigyeltétek, hogy az összes X faktor szutyok a BudapestTV-ből került ki?

Figyelt kérdés
Loca Pantera, Mirjam stb

2020. júl. 11. 20:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem, ezt az egyet még nem figyeltem meg.
2020. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kellenek az ilyen szereplők, mert ők viszik a show-t. Az elmúlt 20 évben annyi tehetségkutató volt már, hogy valódi, felfedezésre váró tehetség nem nagyon maradt. Az első X-faktoros, Megasztáros szereplőknek sikerült befutni, a többiek rövid úton a süllyesztőben végezték, vagy hakni sztárok, falunapi fellépők lettek.

A nézőknek viszont kell a show és ha tehetség nincs, legalább nevetni vagy megbotránkozni lehessen valakin. Erre pedig a Budapest TV szereplői tökéletesen alkalmasak.

2020. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pontosan erre gondoltam én is. Tuti, h nem véletlen. Aki ott szerepelt, annak már nincs veszítenivalója :D
2020. júl. 12. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ők elvállalják a balhézást jó pénzért. Kell valaki akin röhögni lehet. Ilyenkor előkerülnek a régi telefonszámok, aztán keresnek embereket, akik ilyet megvállal.

Az egész hazai X-faktor a kezdetektől fogva meg van rendezve minden téren. Előre megbeszélik kit kell tovább engedni, ki fog balhézni és mit, stb.

De, még a legelső évad is meg volt rendezve, lásd Nikolas selejtezős debütálását. Kb. nem értem, hogy tudnak az emberek mai napig bedőlni egy olyan nyíltan felvállalt megrendezett jelenet után.

2020. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!