Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek milyen a tévéműsor...

Szerintetek milyen a tévéműsor úgy általában?

Figyelt kérdés
Szerintem sok a reklám,az ismétlés,az unalmas sorozat,gagyi vetélkedő,valóságshow hegyek,egy kaptafára készült bulvárműsorok.Még a a National Geographicon is 5 perc műsor után jön a reklám.Tudom abból élnek,meg ne nézzem,de most attól függetlenül kérdezem.

2020. júl. 12. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezért nem foglalkozok a TV-vel.

Ha megy, akkor is Mozi+.

2020. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szeretek tévét nézni, mert sokszor nincs kedvem egy konkrét sorozatot elkezdeni, de még is csak szeretnék valamit nézni, ezért szoktam kapcsolgatni a tévét, hátha találok valamit amibe bekapcsolódok. Viszont szörnyű minden, ami a tévében van. Két fix sorozat van, amit a tévében nézek, az a Modern család és az Agymenők. Már mindkettő sorozatot teljesen láttam, szóval most már szimpla kikapcsolódásként nézem. Viszont mind a két sorozat részeinek leadása egyszerűen szörnyű. Mindig azt csinálják, hogy pl. hétfőn leadják a részeket, és kedden újra leadják pont azokat. Aztán szerdán már mást adnak, de aztán csütörtökön újra azt adják. Idegesítő, és logikátlan. Pláne, hogy az Agymenőkből lemegy napi kb. 15 rész, szóval napközben szinte mindig az megy, de az ismétlések miatt lehetetlen napi szinten nézni, viszont mivel mindig az Agymenők megy a Comedyn, ezért evvel a Comedy ki is van zárva, mert így túl unalmas. :D Vetélkedőket, valóságshowt pedig én alapból nem nagyon nézek, pláne magyarokat. Néha megszoktam nézni egy-két valóságshow részt youtubeon, de azok nem magyarok. Egyszerűen a legtöbb valóságshow, vetélkedő csak túl béna. :D Szóval igen, én legfőképp sorozatokat nézek a tévében, néha tök jól betudok kapcsolódni egy-kettő számomra addig ismeretlen sorozatba. Viszont a folytonos sorozatismétlések miatt a tévé kb. alkalmatlan arra, hogy rendesen ott kövess egy sorozatot. Engem a reklámok nem is annyira zavarnak, nekem a legnagyobb bajom az ismétlésekkel van.
2020. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Például a Két pasi meg egy kicsit folyamatosan ismétlik.ahogy vége van minden résznek,rögtön kezdik elölről.Már talán 3 éve is ez megy.
2020. júl. 12. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Évek óta nem nézek tévét, szóval nem tudom. XD
2020. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!