Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Észbontók című műsorról...

Az Észbontók című műsorról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Milyen példát mutat?

2020. aug. 1. 13:12
A kérdező szavazást indított:
Rossz példát mutat
Elrettentő példának jó
Szórakoztat
Megrendezett
Néhány részt láttam
Mindíg megnézem,szeretem
Valóban ilyen műveletlenek benne az emberek
Van megjátszott,és valódi műveletlen is.
Egyéb,ha igen,mi?
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem, hogy bármilyen példát is mutatna.
2020. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Arra az effektre játszik rá, hogy a proli néző kihúzhatja magát, hogy bezzeg ezek a karakterek látványosabban hülyék, mint az átlag nézőjük. Azt a mentalitást erősíti, hogy lenézed a tőled kevesebb embereket, és ettől neked jó érzésed van.

A műsor teljes mértékben megjátszott a szereplők mimikáján teljes mértékben látszik hogy tudják mi a jó válasz, és rájátszanak az ellenkezőjére. Pénzért pedig a hülyét is megéri játszani.


Gondold végig a koncepciót: "hülye" emberek hülyeségeket beszélnek. Ha nem lenne hülye a karakter, nem kerülne képernyőre, ergo azért hogy te ott szereplő legyél, elő kell adnod hogy ostoba vagy. Ettől színjáték az egész.

2020. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
#2-essel értek egyet. Az ismerőseim többsége levágta, hogy megjátszott, de egy részük nem. Ők szeretik mutogatni és mesélni, hogy mit láttak a műsorban. Na, ők kifejezetten buták.
2020. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szellemi munkát végzek, nekem szórakoztató, hogy hogyan jutnak el a válaszig. Néha a kérdés olyan, hogy én is tanulok vele, nem vagyok lexikon. A kortárs hírességeket nem mindet ismerem, ha képet kell kitalálni, az nem gondolom, hogy ciki, ha valaki nem tudja. Szimpatikus, hogy jótékony célra megy a heti nyeremény.
2021. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nevetséges. Egy csapat arrogáns seggfej röhög azokon az embereken, akik szerintük túl hülyék ahhoz, hogy többet érdemeljenek. Nem érdekel, hogy megjátszott-e, vagy nem, egyszerűen hidegen hagy. Annyi biztos, hogy ez a műsor a legalja.
2021. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos az a helyzet, hogy a mai magyar közoktatás színvonala annyira silány, hogy simán vannak ilyen emberek.

Csak onnan tudom, hogy van egy elég hasonló munkatársam. Gimnáziumi végzettsége, 2 szakmája, OKJ -s számtech végzettség. 38 éves. Egyszer rögzítettünk vele egy hasonló kérdezz-felelek típusú játékot. Ott volt minden. A konkvisztádorok = kvízmesterek. Japán fővárosa Észak-Korea . És a többi…. Számomra teljesen hihetőek.


Hogy mennyi ennek a szórakoztató értéke … az más kérdés. De mindenesetre érdekes látni, hogy milyen fordulatokkal jutnak el egy-egy blődségig a végén….

2021. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"a mai magyar közoktatás színvonala annyira silány, hogy simán vannak ilyen emberek." - Az nem a közoktatás hibája, hogy a diák nem akar tanulni és visszafelesel a tanárnak, esetleg később arra büszke, hogy mennyit lógott az iskolából (volt ilyen kollégám olyan munkahelyen, ami nekem csak átmenetileg kellett).
2021. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Frenzee.

A 21 évvel ezelôtti érettségimen, Maga Az igazgató jött be lediktálni a jó válaszokat bizonyos írásbeli tárgyakból... Pedig akkor azért nem volt divat a plázázás Meg a lógás a sulinkból... de AZ osztály leghülyébbjeinek is volt esélye továbbtanulni! Gondolom most a kicsit bebarnult egykori iskolám tanáriKara inkább továbbrugdossa ezeket az IQ bajnokokat, minthogy még ennél is többet stresszeljenek rajtuk. Szóval van ott felelősség rajtuk is szvsz.

2021. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
18 éve érettségiztem, nagyon jó igazgatónk és pár kivételtől eltekintve remek tanáraink voltak, de nem diktálták le az érettségi megoldásait.
2021. máj. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért ne felejtsük el, hogy 18 éves korig tart a tankötelezettség, és ha valaki sokat bukdácsol, abbahagyhatja a sulit érettségi előtt. Korábban volt 16 év is ez a korhatár. Nekem volt egy nagyon bukdácsolós osztálytársam középiskolában, nem tudom, hogy leérettségizett-e valaha, nálunk kétszer bukott, mire elvitték valami szakiskolába inkább. Annyira nem ment neki, hogy egyből évismétlésre ment, nem is pótvizsgáztatták. Ennek is megvan a szabálya, ha túl sokból bukik valaki, nem pótvizsga van, hanem évismétlés.
2021. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!