Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a tehetségkutatók,...

Szerintetek a tehetségkutatók, szépségversenyek, főzőműsorok stb. mennyire előre lefutottak, leszervezettek, bundázottak?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy nem a legjobb nyer, bár ez egyénileg más mindenkinél, kinek mi a legjobb.

2020. aug. 14. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben
valamennyire
Kicsit
Inkább nem
Nem mindíg
Egyáltalán nem
Kapcsolati alapon megy.
Egyéb, ha igen mi
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamennyire tuti, hisz előre megbeszélik a " poénokat " stb, máskülönben nem sok minden történne.
2020. aug. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy az le lehet-e előre "vajazva", hogy ki nyer, ki lesz a második, harmadik stb?.
2020. aug. 15. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyertes nincs megbundázva, legalábbis ha megnézed Youtube-on mindig a nyerteseknek vannak a legtöbb megtekintései és lájkjai már a nyerés előtt is. Pl. most mibe fogadjunk, hogy a mostani AGT season-t vagy Roberta vagy Daneliya Tuleshova fogja nyerni? Nem lepne meg, mert nekik kettejüknek vannak a legnézettebb produkcióik a youtube-on. Viszont abban egyetértek, hogy vannak az ilyen tehetségkutatókban fake dolgok is, de a nyertes szerintem nincs megbundázva.
2020. szept. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy cikket róla:

[link]

2020. szept. 18. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!