Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Thomson 27DF170 TV-nek mi az...

Thomasblr kérdése:

Thomson 27DF170 TV-nek mi az univerzális távirányítókódja?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen távirányító: [link]


De sehol nem találom a TV kódját valaki meg tudná mondani?



2020. szept. 11. 19:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam Thomson29DF170* [link]
2020. szept. 11. 19:03
 2/6 gabesz147 ***** válasza:

Kódot nem tudok, de ha vennél helyettesítő terméket, esetleg itt:

[link]

2020. szept. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi de annyit nem költenék rá mert nem ér annyit ez a régi TV...tudsz esetleg ingyen elvihető TV-t budapestről?
2020. szept. 12. 10:56
 4/6 gabesz147 ***** válasza:

Igazad van, költeni már nem éri meg ezekre, mert szívósak ugyan, de bármikor elromolhatnak.

Ha nem ragaszkodsz pont Thomson-hoz, akkor a Google a Te barátod is:-), beírtam, hogy "ingyen elvihető Tv", főleg a Jófogáson jött sok találat. DE a Facebookon belül is A Marketplace, ingyen elvihető csoport, stb. ezek kicsit macerásabbak.

Sok sikert!


[link]

2020. szept. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nezegetem en is de rengeteg a lejart regi hirdetes is kozottuk ja meg ezek nehezek...nem gyujteni vagy szerelgetni kene hanem nezni teletext van-e benne? az mar mind1! :D


ez pl jo lenne: [link]

de hogy van e hozza taviranyito jo kerdes majd megerdeklodom! koszi meg 1x

2020. szept. 14. 00:38
 6/6 gabesz147 ***** válasza:

Ekkora TV-ét én nagy kerekű gurulós bevárásló kocsi alsó részére gumipókozva, pokrócba takarva vittem be a melóhelyemre vagy hat éve, három BKV járművön.

Remélem, azóta sikerült beszélned a taggal, a lejátszóval együtt jó vásár, főleg ingyen, ha ez nem jött össze, ne add fel, lesz még ilyen.

Sajnos én nemrég ajándékoztam el kb. 15 éves Philips TV-ét távot vettem hozzá pár éve, jó kis darab volt, neked is odaadtam volna.

Felül két lyuk volt, kéznek, egyedül is könnyen tudtam vinni, anno az eladó éppen zárt, még ketten el is hoztuk.

Na, ezek az idők már eljártak:-), a Match közértbe volt a hirdetőtáblán.

Na, jó, nem írok történelem könyvet:-).

Sok sikert, megértem, ha nem tudsz áldozni újabbra, talán majd később.

2020. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!