Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvenced az álarcos...

Ki a kedvenced az álarcos énekes 2.évadjából?

Figyelt kérdés
Csak az aki nézi és szereti!

2020. szept. 21. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Banán
Elefánt
Maki
Dínó
Baba
Béka
Kaktusz
Méhecske
Egér
Más(kommentbe)
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A Banán és a Kakas.


Habár a játékot kicsit unfairnek érzem ezzel kapcsolatban. Miért az a játékos esik ki, akire nincs semmi jó tippjük és még kb. azt is jól el tudja rejteni, hogy férfi vagy nő, ellenben az, akire tuti tippjük van tovább marad? A játék lényege a rejtőzködős és nem a tehetségesebb énekes továbbjutása. Tudom, hogy ez kicsit a Banán ellen szól, mert szeretem, ahogy énekel, de nekem fura ez a módszer. Múltkor is tuti tippjük Liptai a Malacra, de azt ejtik ki, akiről lövésük sincs. Hm...kéne valami szabály még, ami megvédi a jó rejtőzködőt a zsűritől. Pl. ha a zsűri egyik végső tippje sem jó, akkor az énekest nem ejthetik ki a végén vagy ilyesmi. Mert ez így gáz.

2020. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
*rejtőzködés :)
2020. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igazad van,szerintem sem igazságos,a múlt évadban Laci volt az aki mondta higy maradjon bent a Nyuszi kert nincs tippük ki lehet,most meg kiesett a tigris,a cica,a rákóczi túros.. És nem is volt tippjük

Ugyhogy igen ez szerintem sem igazságis viszont ennek ellenére örülök hogy a Banán bent van mert ő az egyik kedvencem miután kiesett a cica meg a tigris

2020. szept. 21. 14:38
 4/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt még megértem hogy ha biztosan tudtak nem akarták megbántani hogy tudják és direkt kiejtik de na..akkor is
2020. szept. 21. 14:40
 5/21 A kérdező kommentje:
Bár ha úgy vesszük a sütit kitalálta Bence :)😉
2020. szept. 21. 14:40
 6/21 A kérdező kommentje:

Szerintem a Kakas Peller Anna a Banán meg hát ugye Miller Dávid

Bár nehogy meglepődjünk kert tavaly az unikornjs nem Tenya lett :D

2020. szept. 21. 14:50
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Banán szinte biztos, hogy Miller Dávid. Ő az élőszereplős Aladdinban is Aladdin hangja és ugye ott is énekel. Egy disney számmal kezdett és szerintem hasonló volt nagyon. Persze mindenki tévedhet.
2020. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én ugy tudom az Aladdin Miller Zoltán énekelte

Mert mikor mondta a laci hogy musicali énekes utana néztem gyorsan :D

2020. szept. 21. 18:02
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti Aladdinban, a rajzfilmben az apja az énekhang. Az élőszereplősben viszont Miller Dávid. :)
2020. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2020. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!