Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez a Szeged fétis az RTL-nél ?

Mi ez a Szeged fétis az RTL-nél ?

Figyelt kérdés
Mintha nem ismernének más várost

2020. okt. 4. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

He?

Kifejtenéd kérlek?

2020. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A belföldi híreknél kb. majdnem minden harmadik hír Szegeddel kapcsolatos, míg pl. Hogy Győrben, Pécsen, Székesfehérváron mi történt arról nem hallani. De elképzelhető hogy csak pont kifogom vagy a véletlen műve, mert nem nézem minden nap
2020. okt. 4. 19:16
 3/5 anonim válasza:
76%
Van szegedi helyi stáb.
2020. okt. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. Akkor valószínűleg ezért adnak ennyiszer hírt onnan.
2020. okt. 8. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nekiálltak "kiegyensúlyozni" Székelyudvarhelyet és Gyergyóanyámkínját. Mikor utoljára tévét néztem, jó sok éve volt, megfogalmazódott bennem, hogy én is éltem ekkora, akkora, meg húszszor akkora településen is, ahol akármelyik utcában többen élnek, de garantáltan fél évszázad alatt egyszer bent nem voltunk semmilyen tévében! Míg mások nélkül nem telhet el fél óra se. Így megy ez. Csak azt ne mondd, hogy a többi tévének nem hajlik a keze valakik felé...
2020. okt. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!