Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleménye az itt válaszol...

Mi a véleménye az itt válaszolóknak az M1-en menő Netflix reklámról?

Figyelt kérdés
Szerintem helytelen magát a Netflixet is reklámozni, különösen a Bella csao-val.

2020. okt. 6. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a reklám (ha ugyan arról beszélünk) nem magát a Netflixet hanem a Vodafon tv által nyújtott Netflix lehetőséget reklámozza. Amúgy ha egyre gondolunk akkor az nem csak az M1 en van.

By the way az nem ,,Bella csao” (amúgy Bella Cio) hanem La case de papel.

2020. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*casa
2020. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem; világosan "bella csao,csao, csao"-t énekel az M1 reklámján. Nem mást.


Hát, akkor nem valami jó reklám, ha pl. nekem fel sem tűnt, hogy a vodafon tv "által nyújtott" lehetőséget reklámozna. Vagy ki tudja, mi volt az igazi cél.

2020. okt. 6. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De a La casa de papel-t reklámozza azon belül. Nem a Bella ciao-t.
2020. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, kit érdekel a La casa de papel vagy mi, azt se tudom mi az.


Viszont szép hangosan hallatszik közben a Bella csao éneklése.

2020. okt. 6. 20:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És miért baj az?
2020. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6

Értem, ez is egy vélemény.

2020. okt. 6. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
De most nem értem mi bajod azzal, ha egy szolgáltatást az egyik sorozatának a zenéjével reklámoznak (ráadásul úgy hogy azon belül reklámozzák a sorozatot)? De szerintem te nem érted miről beszélek.
2020. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8

Csak feltettem egy kérdést a véleményekre vonatkozóan. Válaszoltál, hogy neked rendben van.

Köszönöm a válaszodat.

2020. okt. 6. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:
#6,8: valóban nem érted, mivel a Bella Ciao nem "csak egy" filmzene, hanem politikai üzenete van. És a poén az, hogy a köztévére erőszakolt szellemiséggel épp ellentétes.
2020. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!