Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van elcsúszva pár...

Miért van elcsúszva pár filmnél és sorozatnál a kép a tévémen netflixen?

Figyelt kérdés
Néhány filmnél és sorozatnál néha elcsúszik a kép netflixen és sehogysem tudom átállítani. Ha nem netflixen néznem, akkor át tudnám állítani, de itt nem megy, és nagyon zavaró, hogy ráközelítve látom egy részét a képnek. Hogyan tudnám ezt beállítani? Netflixen a beállításoknál sehol se találtam meg.

2020. okt. 24. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg tv beállítások?
2020. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott sem találtam. Van a távirányítómon erre kifejezetten gomb, de nem történik semmi, ha azt nyomom meg. Gondolom alkalmazáson belül lehet a hiba. Felmerült bennem, hogy lehet nem kompatibilis, de igazából csak ritkán csinálja ezt, de elég idegesítő, hogy nézek egy sorozatot és egy random rész egész végig így elcsúszva megy.
2020. okt. 24. 20:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Például a Narcos című sorozatnál csinálja ezt. De többnél is.
2020. okt. 24. 20:24
 4/5 anonim válasza:
Valahol a képaránynál kéne keresni.
2020. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kerestem, de a tv általi képarany nem kompatbilis a netflixxel. Szóval nem a tv általi beállítások fogja megmondani a képarányt, hanem a Netflix által. Csak ez az, amit eddig még mindig nem találtam meg.
2020. nov. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!