Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen tévétársaságok vannak...

Milyen tévétársaságok vannak Magyarországon, amik saját műsort is gyártanak? az összes érdekelne, van egy lista valahol?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemigen van ilyen lista. Pl. Magyarországon létezik ~200 helyi tévé is az országosan ismerteken kívül, melyek szinte csak saját gyártású műsort sugároznak. Illetve az is kérdés, mit tekintünk saját műsornak? Pl. nem vagyok benne biztos, hogy a hazai gyártású Észbontókat a Viasat3-on nem külsős vállalkozás készíti-e.
2020. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
országos csatornák érdekelnének csak
2020. nov. 1. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Most így végigpörgetve a Digin elérhető csatornákat az alábbiak:


ATV-csoport: ATV, ATV Spirit

Digi-csoport: Digisport 1-3, Music Channel

Dikh TV

MTVA: M1-M5, Duna, Duna World

RTL-csoport: RTL Klub, RTL II, Muzsika TV, RTL Gold

TV2-csoport: TV2, Super TV2, Spíler1-2, FEM3, TV2 Séf, Zenebutik

AMC-csoport: Sport 1-2, Spektrum Home, TV Paprika

Fishing & Hunting Channel

Viacom-csoport: Comedy Central, MTV (?)

d1

Fix TV

HírTV

Hatoscsatorna

Heti TV

Life TV

Sláger TV

Pax TV

Sony-csoport: Sony Max, Sony Movie Channel, Viasat3, Viasat6

Network4-csoport: Story4, TV4


De ezekből lehetnek olyanok, amik már csak ismétlik korábbi saját gyártású műsoraik. Csak a kábeles Digin elérhető csatornákon mentem végig.

2020. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2020. nov. 3. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 elég szépen összegyűjtötte őket.


viszont kimaradt az HBO, nekik szintén van/volt legalább egy saját gyártású magyar műsora, az Aranyélet sorozat.


#2-es felvetése a külsős gyártásról nem tudom mennyire számít a kérdezőnek. a legtöbb tévére egy csomó külsős produkciós iroda gyárt tartalmakat. viszont szerintem ettől még ezek általában a csatorna megrendelésére készülnek és saját gyártású műsornak minősülnek, maguk is így szokták őket emlegetni.

2020. nov. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!