Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Várod, hogy kezdődjön a...

Várod, hogy kezdődjön a ValóVilág 10 ma este? Fogod nézni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem sokan nem várják, és RTL is tudja, máskülönben nem tették volna át az RTL 2 re.
2020. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
Hát ami azt illeti, nagyon tré az első hét beköltöző. Volt egy öltönyös srác, egy másik, akit Mohnak hívnak, egyik sem nagy szám. Aztán volt a duci Amanda, a másik duci és beszédhibás Vivien, a deszka sovány Merci, aztán a cigók, Gina és Renató. És még ők voltak a legjobbak, természetesen viselkedtek. A Vivien olyan mogorva volt, mint aki megbánta a jelentkezést. Még jönnek hozzá heten aztán veszekedhetnek éjjel-nappal.
2020. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
Elég szomorú hogy erre igény is van.
2020. nov. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Szart nem nézek
2020. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

A be kiszavazó adásokat mindig hogy beválik e a tippem . Most indul

lesz sok ott sok gond . Amanda dudài közé élveznének titokban , de mivel átplasztikázott babák a trendik elnyomják vágyaikat . Vivient Mercit megcumiztatnák popóba raknák , de a gina boszi fejére csak fentről ráélveznének .

2020. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Sokan nem nézitek, de azért a válaszokat lepontoztátok, ez érdekes. Én szeretem ezt a műsort, a legelső évad óta láttam az összeset. A színvonal valóban sokat romlott, efelől semmi kétség. Akkora durranás mint a VV4 soha nem lesz többet. A mai generáció (insta, tiktok? tömören) már nem ugyanaz mint akkor, főleg hogy már inkább a balhékra mennek a válogatókkal, minthogy arra, hogy szórakoztató legyen. Eddig már 3 villalakóról kerültek ki fotók régi VV-sekkel, Amanda szerepelt 2013-ban egy RTL-es műsorban, bennfentes infók alapján még jön 2 csávó akik közül egyik ÉNB szereplő volt, másikuk Robi nevezetű, többezer követővel már most instán, VV9 győztese Zsu is followolja. És a holnapi szőke leányzó azt hiszem Roli barátnője, Dominika lesz. Bocs a spoilerekért, talán nem is lesz igazam. Csak ennyit a válogatókról, meg hogy az utca embereként csak úgy nem lehet oda bejutni, ott mindenki valakinek a valakije. Ha nem ismerettség alapján válogatnának, meg nem úgy, hogy legalja legyen a felhozatal, akkor egész jó műsor kerekedhetne belőle, de itt sajnos nem erről van szó. Egyébként minden évadban van legalább egy pár olyan arc, akik miatt érdemes nézni így is...
2020. nov. 17. 05:56
 7/22 A kérdező kommentje:
Első ránézésre például a tegnapi hölgy, Fruzsi eléggé szimpatikus, dekoratív is, kinézetre is eddig visz mindent, majd kiderül mi lesz ebből. Ginát pedig féltem, hogy kivágják a szimpátiaszavazáson, nagy vita lett a mellmutogatós estből - de hozzáteszem, ilyen minden évadban van, csak a származás miatt most jobban rászállt a köznép. Én sajnálnám, mert érdekes, bolondos karakter, elsőként a semmilyen Gábort, vagy a hihetetlen kavarógép kétszínű Amandát meneszteném. (Ennyi volt a reggeli monológ még így meló előtt, passzolom a témát.)
2020. nov. 17. 06:00
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem lesz ott semmi Dominika, Virágnak hívják a mai beköltözőt, a másik csaj pedig Tücsi lesz, már neki is készítettek FB profilt. Nagyszerűek a "bennfentes infóid" kedves kérdező. Instáról szedted ezeket az infókat? Ha én is odaírom a nevem elé hogy vv10 akkor máris mindenki azt fogja gondolni hogy hamarosan költözök be? Vicc. Viszont az Éjjel-nappal Dávid - Bálint az jó pasi, neki örülnék. :))
2020. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Jön Bálint a következő részben, ahogy írtam. Szóval örülhetsz. De amúgy oda volt írva az is, hogy talán nem is lesz igazam.
2020. nov. 18. 00:04
 10/22 anonim ***** válasza:
2# , na a természetesség ! Tipikus oláhok azok . Nulla ész csak ostoba arc vagy vigyor amit eddig produkáltak . A levelezés feladata az volt Di(ego)go kapjon figyelmeztetést kitől tartson taktikailag . Erre az álrepper azt mondta rikács nem dolgozomnak hogy biztos felhozzák neki páran a csöcs témát . A némber vére ki is jött pár perc óbégatásban . Azt a koxosok fel sem fogták mi köze ehhez a taktikához a Digohoz de egyáltalán a játékhoz . Ezek ha a kedvenceid grat hozzájuk .
2020. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!