Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a sztárokat...

Mit gondoltok a sztárokat felvonultató műsorokról?

Figyelt kérdés
Dancing with the stars, Konyhafőnök VIP, Álarcos Énekes, Nicsak ki vagyok,Sztárban sztár, Farm VIP, Celebcella stb.Nincs túl sok "sztáros" műsor?

2020. nov. 19. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretem ezeket a műsorokat
Kicsit sokallom őket
Inkább civilek szerepeljenek többet
Nagyon szeretem ezeket a műsorokat
Egyéb,ha igen, mi
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda értük, igaz max a reklámokat látom.
2020. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem ezeket a műsorokat és ezért nem is nézem őket
2020. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Gagyi, értéktelen műsorok, kifejezetten a lakótelepi proliknak gyártják őket.
2020. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ên szemêly szerint a Konyhafőnököt , és a Nyerő párost szeretem, előbbiből van civil évad is, azt is imádom, a Nyerő páros önmagában jó, ismeretlen emberekkel is nézném, ha lenne. Plusz még a Gyertek át is szórakoztató, játékos, vicces műsor.

A többi tv műsor hidegen hagy.

2020. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a nyerő párost meg a Sztárban Sztárt. Az Állarcos énekes annyira nem köt le. Régen volt a Balázsnak a Gyertek át szombat este, azt is nagyon szerettem. Meghát háztartás vezető anyaként a Konyhafőnök is nagy kedvenc. Szerintem ezek a műsorok sztárokkal sokkal szórakoztatóbbak mint hétköznapi emberekkel, de annyira jók hogy amúgy is megnézném őket.
2020. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!