Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van kedvenced már a Való...

Van kedvenced már a Való Világ 10-ből?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Ne is legyen, senkinek!
2020. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Virag
2020. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
A kikapcs-gomb.
2020. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Már kiesett egy kicsit sem elcsalt szavazás után, és mivel a többiek mind gusztustalanok meg unalmasak, ezért nem nézem tovább. Jó agysejt pusztítást mindenkinek!
2020. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is Mercédesz volt a kedvenc.
2020. nov. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
52%
Nekem a kedvencem talán Vivi és Fru.
2020. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Moh, Dani, és Merci

Egyébként engem tökre nem izgat, hogy vannak benne trágárkodások…

A lényeg a játék, és az egész szisztéma, hogy figyelni, ki hogyan viselkedik egyes esetekben.

2020. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mire figyeltek? Dög unalom az egész, bealszok rajta. Felét a szereplőknek csak tenni-venni látod a képernyőn, kétlem hogy a Gábortól 5 mondatnál többet hallottunk az utóbbi hétben. Amikor beszélgetnek, 10 szóból megértesz 2-őt kb, mindenki sejpít, orrhangon beszél meg idióta, meg xar a hangeffekt. Nagyon gáz lett ez a műsor. Visszasírom Alekoszékat, az tényleg jó évad volt.
2020. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Amikor főműsoridős volt, 7-kor is mehetett, mert nem a káromkodáson volt a lényeg. Izgalmas beszavazóshow-k, párbajok. Beköpések, mindenki hatalmas forma volt. Ebből a tutyimutyi csenevész alkesz brigádból ami most van, még Tordas Ildi szintjére se ér egyikük sem. Ja meg 2 x 20 perc az összefoglaló kb, soha nem tudunk kb semmit, hogy ami most van miért van, feladat volt, vagy mi történik, mert idő sincs felkonferálni, na meg Puskás Peti az borzalmas. A belevalót azt már tényleg nem követem, mert Győzikétől inkább felakasztanám magam, elég volt Dancsó 10 perces bemutatása, hogy mi folyik ott is. Ennél lejjebb már nem hiszem, hogy van. Max ha Irénkét, Bishbarbiet, meg mittom én kik ma a sztárokat válogatnának be.
2020. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok


Én pont a 6. évadtól kezdtem nézni, és szerintem azóta ez a legjobb évad már most.

Egyedül Gina, Amanda, és Fru akik semlegesek számomra,

Viszont a többiek mind szimpatikusak. Itt még nem volt ajtócsapkodós, ordibálós veszekedés, és remélem, hogy nem is lesz!

Nekem Moh és Dani a Best :D

2020. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!