Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért olyan kisgyerekesen...

Miért olyan kisgyerekesen vannak lerajzolva a cartoon netwok-on az összes mese? Idáig nem ilyen volt a tini titának,scooby doo, totál dráma sziget,bent10 stb mint a kisbabák úgy ábrázolják őket miért?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rajzfilmekben is vannak divathullámok. A jelenlegi trend nekem sem tetszik, szerintem a 80-as 90-es évek stílusa mindent vitt.
2020. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb, költségkímélőbb, plusz az amerikai rajzfilmkészítők és producerek közt most ez a trend. Sőt, nemcsak most, hanem már vagy egy évtizede. Változtak a nézői és alkotói igények és a médiafogasztás módja, felgyorsult a munkaütem és nagy a konkurencia, így mindent olcsón és gyorsan kell megcsinálni. A régi nézők kiöregedtek, az új készítők pedig új közönéget akarnak megcélozni. Sok gyerek már nem tévén, hanem okostelefonon néz rajzfilmeket, ezek a leegyszerűsített dizájnok pedig a kisképernyőre dukálnak.

A legújabb Scooby-Doo sorozatot viszont a megszokott stílusban rajzolták és inkább a nagyobb nézőknek szánják. A Totál dráma új változatában meg egyszerűen azért néznek ki gyerekeknek a szereplők, mert azok is, ez egy olyan alternatív sorozat, ahol megfiatalították őket.

2020. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk ezek már amúgy is csak papíron " rajzfilmek ", mert már semmi közül nincs a rég technikához, számítógépen készül minden.
2020. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Ez lett a mostani mesékből.. Nagy fej kis test, és értelmetlen. Régen még néztem is de már nem nézem mert minden jó sorozatot abbahagytak..
2020. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!