Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan, aki szavaz az...

Van olyan, aki szavaz az ilyen Dancing with the stars és hasonló műsorokban?

Figyelt kérdés
A Dancing with the stars-ban ugye sztárok versenyeznek profi táncosokkal, tehát egyáltalán nincs benne olyan random jelentkező, mint pl. az X faktorban vagy a való világban. Jó, ha applikációval szavaz az ember, az ingyenes, de ebben a DWTS-ban a fináléban SMS-ben kell kódot küldeni, az SMS díja Bruttó 195 Ft. Megéri, hogy én szavazzak egy sztárra, aki nem biztos hogy megnyeri az adást és semmi közöm nincsen hozzá, csak rajongok érte? Ha mondjuk egy hozzátartozóm lenne benne egy ilyen adásban, akkor azt mondanám, hogy megéri, akkor talán nem is 1 szavazatot elküldenék. Most komolyan, hol érdekel engem, vagy hol érint, hogy ki nyeri meg? Mi értelme az ilyen pénzes szavazatoknak? Nektek mi a véleményetek? Van olyan, aki erre pénzt pazarol?

2020. dec. 12. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Én szoktam SMS-ben szavazni.
Én csak akkor szavazok, ha applikációval kell szavazni.
Sosem szavazok.
21 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a műsoroknak a reklámbevételek mellett ez a lényege, amúgy tuti hogy van, mert ha nem küldene senki, akkor a következő műsorra nem is csinálnának ilyen lehetőséget, mivel ez sincs ingyen, mármint maga a rendszer.
2020. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
52%
A nyugdíjasok.
2020. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Timire szavaztam és le is fogyott a pénzem :D

Applikácioval jobb

2020. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!