Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá, hogy az...

Mit szóltok hozzá, hogy az RTL klubon megszűnik a Barátok közt és, hogy a TV2-n újra lesz Exatlon?

Figyelt kérdés

Főleg azok, akik nézték ezeket a műsorokat. Ugyebár a Barátok közt több, mint 20 éve megy és egykor az ország egyik legsikeresebb szappanoperájává, sorozatává nőtte ki magát, de jó pár éve már nem ez volt a jellemző. Valahol sejteni lehetett, hogy ez be fog következni.

Az Exatlon viszont igen nagy nézettséget tudott produkálni, sőt ami mostanában a televíziózásra egyáltalán nem jellemző. Amikor az RTL egy időben adta a szebb napokat látott, egy időben sokak kedvencét, a TV2-n párhuzamosan futó, népszerű sportvetélkedővel szemben, akkor rendszerint alulmaradt, de ez érthető volt.

Hiába szezonális, de az Exatlon nagyon betalált a nézők körében. Sőt arra az időszakra a TV2 piacvezető, egyeduralkodó tudott lenni az RTL-l szemben, ami általában, vagy a legtöbb esetben fordítva szokott lenni.

Milyen másik műfajt tudnátok elképzelni helyette? Illetve amíg még tart a Barátok közt fogjátok nézni? Az Exatlont várjátok?



2020. dec. 16. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Mi ebben az érdekes?! Az, hogy a Palik megszólalt? Vagy az, hogy a versenyzők közül melyik sérült meg súlyosabban? Néhányat láttam, de unalmas volt. És megint kimennek jó messzire, trópusokon veszik fel: koronavírus járvány idején?
2020. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Én semelyik műsort nem kedveltem szóval nem igazán érdekel! Igaz az Exatlont néha néha néztem. Unalom űzőnek elment
2020. dec. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én szerettem az exatlont. Vicces, ahogy Palik ordít :D kis mémgyár. Meg nekem tetszettek a pályák, voltak kedvenceim akiknek szurkoltam. Összességében nekem nem volt unalmas, én szerettem és várom a 3. évadot. Meg az újdonsült Palik beszólásokat és mémeket :D
2020. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Exatlont szeretem. Barátok köztöt az elején néztem, még amikor indult, az eredeti szereplőkkel. De hamar meguntam.
2020. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálom a Barátok közt sorozatot. Kb. 18 éve nézem. Tény, hogy néha unom de hozzátartozik az életemhez.
2021. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!